Gry nadmuchiwane pływające wodne do basenu lub wypożyczalni

Czatuj teraz
Szczegóły produktu
Gry nadmuchiwane pływające wodne do basenu lub wypożyczalni

To jest temat nadmuchiwanej pływającej wody w parku Octopus. Może być stosowany do wody lub ziemi, i jest powietrznoszczelna konstrukcja, po nadmuchaniu powietrze może pomieścić w środku przez 4-5 dni. Materiał użyliśmy plandeki PCV, która jest wzmocniona siatką wewnątrz i obustronnie powlekane PCV. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i opóźniający płomień. Dzieci mogą się bawić, gdy grają w nim. Możemy grać w gry, wspinać się na górę, a następnie zsuwać się z góry. Jest to bardzo odpowiednie dla dzieci do zabawy. W przeciwnym razie odkryjemy, że jest tak cudowne, że możemy grać dużo w gry nadmuchiwane pływające wodne.

Poniżej znajdują się szczegóły gier nadmuchiwanych pływających parków wodnych.

Nazwa produktu Nadmuchiwane gry z pływającymi parkami wodnymi
Rozmiar Tak samo jak stosunek obrazu
Kolor Można dostosować
Materiał Plandeka z PVC o grubości 0,9 mm
Zestaw gier nadmuchiwanych pływających parków wodnych nadmuchiwane pływające gry w parku wodnym i pompa powietrza
Uszczelka Reklama w telewizji Inflatable Floating Water Park Games to około 0,1 CBM na sztukę, zapakowane w worek PVC

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych Nadmuchiwane gry z pływającymi parkami wodnymi, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na współpracę z Państwem w najbliższej przyszłości.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie, nadmuchiwane, pływające gry z parkami wodnymi na basen lub wynajem z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie