Nadmuchiwane ptaki wodne pływające balansem

Szczegóły produktu

Yolloy specjalizuje się w wszelkiego rodzaju nadmuchiwanych przedmiotach. Zarówno OK, aby wykonać przedmioty zgodnie z projektem lub pomysłem klienta&# 39. Zaproponujemy bezpłatny projekt i pomożemy klientowi sprawdzić, czy jest odpowiedni, czy nie. Poza tym wybraliśmy wysokiej jakości komercyjną plandekę PCV, aby wykonać je za pomocą zgrzewarki wysokotemperaturowej. Wszystkie produkty zostaną dokładnie przetestowane i sprawdzone po zakończeniu, aby produkty wyszły w 100% OK.

Oprócz tego nadmuchiwanego pływającego ptaka, możesz wybrać następujące pływaki w kształcie zwierzęcia od YOLLOY lub powiedzieć mi, jaki przedmiot chcesz.

inflatable floats tubes

inflatable floats tubes-2

Projekt pływającego ptaka wodnego zaczyna się od angry bird in orignal. To' to bardzo gorący i zabawny ptak. Pokochało go wiele osób, a także nasi klienci. Jeśli masz śliczne oryginalne przedmioty, nie wahaj się i daj nam znać, aby stworzyć coś wyjątkowego dla siebie.


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwane YOLLOY?

1. materiał:wysoka wytrzymałość plandeka PVC 0,90mm, wodoodporna, ognioodporna i odporna na promieniowanie UV, która ma 3 warstwy, dwie strony powlekane, wewnątrz mocna siatka. Ognioodporny spełnia BS7837. Nasz materiał posiada certyfikat SGS, jest odporny na wysokie i niskie temperatury.


2. Rozmiar:można dostosować


3. dmuchawa / pompa powietrza:Certyfikat CE / UL, CE (220 V-240 V, 50 HZ) lub UL (110 V-130 V, 60 HZ) dla różnych krajów, wtyczki można również dostosować.


4. logo:można wydrukować w razie potrzeby


5. akcesoria:Pompa powietrza z certyfikatem CE / UL, zestaw naprawczy (materiał i klej)


6. użycie:wypożyczalnia, wodny park rozrywki, basen, jezioro, park nad morzem, natatorium, scena turystyczna i inne publiczne miejsca rozrywki, do użytku rodzinnego i tak dalej


7. projekty:tysiące do wyboru w celach informacyjnych, nasz profesjonalny i doświadczony zespół projektantów i techników może spełnić Twoje charakterystyczne wymagania projektowe.


8. maszyna produkcyjna:zaawansowana automatyczna maszyna do cięcia / cyfrowa maszyna do malowania / spawarka na gorące powietrze


9. jakość wykonania:wszystkie szwy są podwójnie uszczelnione plandeką z PCV i wzmocnione we wszystkich miejscach narażonych na duże obciążenia


10. gwarancja jakości:

* 2 lata na produkt i 3 lata na dmuchawę / pompę powietrza

* Każdy produkt powinien być napompowany i testowany przez dwa dni przez co najmniej 24 godziny, aby upewnić się, że pontony są dokładnie zszyte.

* Nie tylko poprowadzimy Cię do naprawy przez cały okres użytkowania pontonów, ale także jeśli pontony zepsują się w ciągu 2 lat z powodu czynników innych niż sztuczne, dokonamy za nie odpowiedniej rekompensaty.


11. Łatwy w konfiguracjii zdejmij, nadmuchaj około 5-8 minut, w zależności od rozmiaru.


12. Pakiet:Rozprowadzamy powietrze, aby pomóc w deflacji przed rzutem, a następnie kładziemy pasek na zewnątrz, aby go związać. Do pakowania jednostek użyjemy torby brezentowej, która jest tym samym materiałem co gry. Dzięki temu paczki nie zostaną zniszczone podczas procesu dostawy. W przypadku dużych jednostek wykonamy dodatkową opaskę na uchwyt poza opakowaniami. Abyś mógł szybko znaleźć swój towar, wklejamy papier znakowy z numerem zamówienia.


13. naszą zaletą: piękny kolor.

Nasze pływające balansujące ptaki wodne mogą mieć niestandardowy rozmiar i kolor zgodnie ze specjalnymi wymaganiami, ostateczna cena będzie zależeć od rozmiaru produktu, grubości i koloru materiału, projektu, grafiki drukowanej, technologii itp.

Poza tym mamy profesjonalny i wykwalifikowany zespół projektantów, który ożywi Twój pomysł na nadmuchiwaną grę.

Nasi menedżerowie ds. Sprzedaży będą mieli 24-godzinny serwis internetowy, aby zapewnić pomoc.

Hot Tags: Nadmuchiwane ptaki wodne pływające belki balansowe pływające balansujące, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like