nadmuchiwane ptaki wodne

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwane pływające ptaki wodne z plandeką PCV 0,9 mm

Zalety Dla nadmuchiwanych ptaków wodnych

inflatable water birdsinflatable water birds1. Materiał: wysoka wytrzymałość plandeki PCV 0,90 mm, wodoodporny, ognioodporny i odporny na promieniowanie UV, który ma 3 warstwy, dwie strony powlekane z mocną siatką wewnątrz. Ognioodporny spełnia BS7837. Nasz materiał uzyskał certyfikat SGS, jest odporny na wysoką i niską temperaturę.


2. Rozmiar: można dostosować


3. Dmuchawa / pompa powietrza: certyfikat CE / UL, CE (220V-240V, 50HZ) lub UL (110V-130V, 60HZ) dla różnych krajów za pomocą wtyczek można również dostosować.


4. Logo: można wydrukować zgodnie z wymaganiami


5. Akcesoria: pompa powietrza zatwierdzona przez CE / UL, zestaw naprawczy (materiał i klej)


6. Zastosowanie: wypożyczalnia, park rozrywki wodnej, basen, jezioro, park nadmorski, natatorium, scena turystyczna i inne publiczne miejsca rozrywki, użytku rodzinnego i tak dalej


7. Projekty: tysiące do wyboru, nasz profesjonalny i doświadczony zespół projektantów i techników może zaspokoić Twoje charakterystyczne wymagania projektowe.


8. Maszyna produkcyjna: zaawansowana automatyczna maszyna do cięcia / cyfrowa maszyna do malowania / zgrzewarka do gorącego powietrza


9. Wykonanie: wszystkie szwy są podwójnie uszczelnione plandeką PCV i mocnym wzmocnieniem we wszystkich punktach wysokiego naprężenia


10. Gwarancja jakości:


* 2 lata dla produktu i 3 lata dla dmuchawy / pompy powietrza


* Każdy produkt powinien być napompowany i przetestowany przez dwa dni przez co najmniej 24 godziny, aby upewnić się, że pontony są dokładnie spawane.


* Nie tylko poprowadzimy Cię do naprawy przez cały okres życia pontonów, ale także, jeśli pontony zepsute w ciągu 2 lat ze względu na niewystępujące sztucznie czynniki, odpowiednio je wynagrodzimy.


11. Łatwe ustawianie i zdejmowanie, nadmuchiwanie około 5-8 minut, w zależności od rozmiaru.


12. Pakiet: Rozprzestrzeniamy powietrze, aby pomóc deflacji przed przetoczeniem gry, a następnie umieść pas na zewnątrz, aby go związać. Użyjemy torby plandekowej, która jest tym samym materiałem, co gry do pakowania jednostek. Pakiety nie będą więc pocięte podczas procesu dostawy. W przypadku dużych jednostek wykonamy dodatkowy uchwyt na paczki poza pakietami. Aby szybko znaleźć swoje towary, wkleimy papier markowy z Twoim numerem zamówienia.


13. Nasza zaleta: piękny kolor.


Nasze nadmuchiwane ptaki wodne mogą być dostosowane do rozmiaru i koloru zgodnie ze specjalnymi wymaganiami, ostateczna cena będzie zależała od rozmiaru produktu, grubości materiału i koloru, wzoru, grafiki, technologii itd.

Poza tym mamy profesjonalny i wykwalifikowany zespół projektantów, który ożywi Twój pomysł na nadmuchiwaną grę.

Nasi menedżerowie ds. Sprzedaży będą mieli 24-godzinny serwis internetowy, aby zapewnić pomoc.

Zapytanie