Nadmuchiwana pływająca kanapa na leżak

Szczegóły produktu

Przygotuj się na najlepsze wrażenia z wylegiwania się — ta nadmuchiwana pływająca kanapa łączy w sobie wylegiwanie się basenu z wylegiwaniem się kanapy. Slap na niektóre ochrony przeciwsłonecznej, podkręć słuchawki, i uzyskać opalania i drzemki narzędzi gotowych do mielenia. Idealne akcesorium do profesjonalnego leżaka.

Rodzina leżąca na pływającej kanapie na leżaku tak szczęśliwa w basenie. Zdobądź jeden dla swojej puli!

floating on water

Nowe przedmioty zostaną zaprojektowane w pierwszej kolejności na wypadek nieporozumień. A gotowy przedmiot będzie w 99% taki sam jak projekt, więc nie martw się o nowe przedmioty, które chcesz.

desige of floating sofa

Więcej pływające sofa lub taras słoneczny z YOLLOY dla ref. I powitaj swoje nowe pomysły, aby stworzyć nowy i przydatny element dla Ciebie.

inflatable floating lounger

FAQ

P1, Jaki kolor jest dostępny?

A1, Istnieje szereg kolorów do wyboru, takich jak czerwony, żółty, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, fioletowy ...

Q2, Czy możemy drukować logo lub obraz na produktach?

A2, Tak, oczywiście. Głównie z naszych przedmiotów są dostosowane przedmioty dla naszego klienta. Logo lub obraz można wydrukować za pomocą druku cyfrowego lub sitodruku. Do drukowania można użyć obrazu lub pliku roboczego.

P3, Skąd mam wiedzieć, potwierdzić jakość gotowych przedmiotów?

A3, Każdy element zostanie przetestowany i dokładnie sprawdzony. Po potwierdzeniu, szczegóły obrazy lub vedio wyśle do sprawdzenia. A jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek regulacji, nie ma problemu.

Q4, Jak dostarczać ładunek?

A4, Od dawna współpracujemy z firmą logistyczną, aby pomóc w wysyłaniu przedmiotów z najlepszą obsługą. Tymczasem, jeśli współpracowałeś z firmą logistyczną, ładunek może zostać wysłany przez zaufaną firmę.

P5, czy mogę najpierw pobrać próbkę?

A5, Tak, oczywiście. w przypadku małych przedmiotów dostępna jest bezpłatna próbka. Ale nie za darmo dla dużych przedmiotów. Nie tak jak inny mały przedmiot, jeden z naszych produktów będzie kosztował co najmniej setki dolarów, plus koszt wysyłki, koszt kwoty wyniesie ponad tysiąc dolarów.

P6, Jaka jest twoja gwarancja i po sprzedaży usługi?

A6, Większość przedmiotów ma 2 lata gwarancji, a niektóre inne mają 1 rok gwarancji. W czasie gwarancji oferowane będą bezpłatne zestawy naprawcze, a my zaoferujemy dożywotni przewodnik po tym, jak zmodyfikować nadmuchiwany przedmiot. Chociaż założeniem jest to, że produkt jest uszkodzony z przyczyn jakościowych, a nie z powodu innych sił zewnętrznych. Wszystkie nasze przedmioty są w dobrej jakości, nie ma problemu do wykorzystania w ciągu 5 lat, więc nie martw się o te problemy w ogóle.

Hot Tags: nadmuchiwana pływająca kanapa na leżak, producentów, dostawców, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like