Nadmuchiwana pływająca kanapa na leżak

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Przygotuj się na najlepsze wrażenia z wylegiwania się - ta nadmuchiwana pływająca kanapa łączy wylegiwanie się w basenie z wylegiwaniem się na kanapie. Nałóż trochę kremu przeciwsłonecznego, podkręć słuchawki i przygotuj sprzęt do opalania i drzemki do grindowania. Idealny dodatek do profesjonalnego leżaka.

Rodzina leżąca na pływającej kanapie na leżaku, tak szczęśliwa w basenie. Kup jeden na swój basen!

floating on water

Na wypadek nieporozumień w pierwszej kolejności zostaną zaprojektowane nowe elementy. Gotowy przedmiot będzie w 99% taki sam jak projekt, więc nie przejmuj się' nie martw się o nowe elementy, które chcesz.

desige of floating sofa

Bardziej pływająca sofa lub taras słoneczny od YOLLOY dla ref. I witaj nowe pomysły, aby stworzyć dla Ciebie nowy i przydatny przedmiot.

inflatable floating lounger

FAQ

P1, jaki kolor jest dostępny?

A1, istnieje szereg kolorów do wyboru, takich jak czerwony, żółty, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, fioletowy ...

Q2, czy możemy drukować logo lub obraz na produktach?

A2, tak, oczywiście. Większość naszych produktów to produkty wykonane na zamówienie klienta. Logo lub obraz można wydrukować za pomocą druku cyfrowego lub druku na jedwabiu. Możesz zaoferować użycie obrazu lub pliku graficznego do wydruków.

P3, skąd mogę wiedzieć, czy potwierdzić jakość gotowych przedmiotów?

A3, każdy przedmiot zostanie dokładnie przetestowany i sprawdzony. Po potwierdzeniu szczegółowe obrazy lub filmy zostaną wysłane do sprawdzenia, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek regulacji, nie ma problemu.

P4, Jak dostarczyć ładunek?

A4, od dawna współpracujemy z firmą logistyczną, aby pomóc w wysyłaniu przedmiotów z najlepszą obsługą. W międzyczasie, jeśli współpracujesz z firmą logistyczną, ładunek może wysłać twoja zaufana firma.

P5, czy mogę najpierw pobrać próbkę?

A5, tak, oczywiście. w przypadku małych przedmiotów dostępna jest bezpłatna próbka. Ale nie za darmo w przypadku dużych przedmiotów. W przeciwieństwie do innych drobiazgów, jeden z naszych produktów będzie kosztował co najmniej kilkaset dolarów plus koszty wysyłki, koszt ten wyniesie ponad tysiąc dolarów.

P6, jaka jest twoja gwarancja i serwis posprzedażny&# 39?

A6, większość przedmiotów ma 2 lata gwarancji, a niektóre inne mają 1 rok gwarancji. W okresie gwarancyjnym oferowane będą bezpłatne zestawy naprawcze, a także dożywotni przewodnik dotyczący modyfikacji nadmuchiwanego przedmiotu. Założenie jest takie, że produkt jest uszkodzony z powodów jakościowych, a nie z powodu innych sił zewnętrznych. Wszystkie nasze produkty są dobrej jakości, bez problemu można je wykorzystać w ciągu 5 lat, więc nie należy' w ogóle nie martw się o ten problem.

Zapytanie