Nadmuchiwana belka równoważąca

Szczegóły produktu

Ta nadmuchiwana przeszkoda równoważni została zaprojektowana specjalnie do zjazdów w parku wodnym, aqua placu zabaw lub torów szturmowych. Uczestnicy wspinają się po rampie i próbują czołgać po pływającej równoważni. Pistolety do spryskiwania umożliwiają rozpylanie wody i / lub detergentu na belce, aby była wyjątkowo śliska. Biegacz może próbować omijać wiszące filary, które utrudniają mu przejście, lub chwycić się ich w celu wsparcia. Jeśli się ześlizgną i upadną, zsuną się po pochyłych rampach po obu stronach i na maty bezpieczeństwa poniżej. Jeśli pokonają całą drogę, zjeżdżają po rampie zjazdowej i kontynuują pozostałą część trasy.

Gotowe belki równoważące firmy YOLLOY

inflatable balance beam

Nadmuchiwane belki równoważące mogą być używane razem z różnymi rodzajami pojedynczych elementów, aby zwiększyć zabawę i wyzwanie.

balance beams


Informacje o nadmuchiwanej belce równoważącej

Rozmiar - nadmuchiwany ma 4 m długości i 1 m szerokości i wymaga 2 m dostępnej przestrzeni. Mamy dwa takie pontony, więc możemy ustawić jeden tor lub dwa tory do parku wodnego.


Dostępność - Dostępne na park wodny, basen, jezioro


Jeśli planujesz zabawny bieg i potrzebujesz wielu przeszkód w parku wodnym, skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę. Przy zakupie wielu przedmiotów dostępne są duże rabaty. Więcej informacji na temat przeszkód do zabawy w parku wodnym można znaleźć na naszej stronie parku wodnego Yolloy.


Kontrola jakości:

detail of inflatable water sports park-3

detail of inflatable water sports park-1

Hot Tags: balans nadmuchiwany, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like