Nadmuchiwana belka balansowa

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ta nadmuchiwana przeszkoda balansowa została zaprojektowana specjalnie do wybiegów w parku wodnym, wodnego placu zabaw lub tras szturmowych. Uczestnicy wspinają się na rampę i próbują czołgać się po pływającej belce balansu. Pistolety tryskać są tak, że woda i / lub detergent może być rozpylone na belkę, aby było bardzo śliskie. Biegacz może spróbować uniknąć wiszących filarów, które blokują ich drogę lub chwycić na nich za wsparcie. Jeśli zsuną się i spadną, zsudzą się po pochyłych rampach po obu stronach i na maty bezpieczeństwa poniżej. Jeśli uda im się to do końca, zsuwają się z rampy wyjściowej i kontynuują biegi przez pozostałą część kursu.

Gotowe belki balansowe firmy YOLLOY

inflatable balance beam

Nadmuchiwane belki balansowe mogą być używane razem z różnymi rodzajami pojedynczych elementów, aby zwiększyć więcej zabawy i wyzwań.

balance beams


Nadmuchiwane informacje o belce balansowej

Rozmiar - Ten nadmuchiwany jest 4m długości i 1m szerokości i wymaga 2m dostępnej przestrzeni. Mamy dwa z tych pontonów, dzięki czemu możemy ustawić jeden lub dwa pasy ruchu dla parku wodnego.


Dostępność - Dostępne dla parku wodnego, basenu, jeziora


Jeśli planujesz zabawę i potrzebujesz wielu przeszkód w parku wodnym, skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę. Duże rabaty są dostępne dla kupić wiele przedmiotów. Więcej informacji na temat przeszkód w biegania w parku wodnym można znaleźć na stronie parku wodnego Yolloy.


Kontrola jakości:

detail of inflatable water sports park-3

detail of inflatable water sports park-1

Zapytanie