Nadmuchiwane zjeżdżalnie zjeżdżalnie wodne dla jeziora

Szczegóły produktu

Szczegóły YOLLOY inflatabale slip n slide---kończony przedmiot będzie w 100% taki sam jak projekt

inflatable slip n slide-6

inflatable slip n slide-5

Co YOLLOY nadmuchiwane oferują dla Ciebie?

(1) Rozmiar: Dostosowany
(2) Materiał: PVC 0,9 mm lub 0,6 mm plandeki
(3) Kolor:Jako obraz lub dostosowany
(4) Uszczelnienie: Nie podwójne lub tripple ale quadruple.
(5) Szew: Robimy podwójny szew, bardzo łatwo powiedzieć z jednego.
(6) Zestaw pierścieni D & Uchwyty: Poczwórne warstwy plandeka PCV podstawa z 316 pierścieniami ze stali nierdzewnej D razem consisits naszego systemu kotwienia. Twarde nieustami używają profesjonalnego plastiku ABS, miękkiego z perłową pianką, tkatego paska.

(7) Drukowanie: Druk cyfrowy, drukowanie jedwabiu, malowanie ręczne.

(8) Pompa powietrza: Używamy pompy o dużej mocy 1200W dla wszystkich elementów uszczelnionych powietrzem. NIE 750W lub 950W. Jest szybszy i lepszej jakości


Dlaczego warto wybrać YOLLOY nadmuchiwane?

Profesjonalny zespół R&D: Najlepszy projekt w zależności od zapotrzebowania i rysunki 3D, które możesz potwierdzić przed produkcją.

Profesjonalne automatyczne cięcie manchine: Upewnij się, że wysoka skuteczność i dokładne cięcie, które jest ważnym guarranty typu i apperance.

Profesjonalna maszyna drukarska: 6-kolorowy druk HD, importowany atrament olejowy o jasnym kolorze, stabilny i dokładny.

Profesjonalne nadmuchiwane maszyny do szycia: Użyj 12 linii linii bundy o wysokiej wytrzymałości, contolled przez doświadczonych pracowników techinc, podwójne szwy i dobrą długość ściegu, upewnij się, że produkty szycia silne i trwałe.

Profesjonalna powłoka manchine: Automatycznie płaszcz cały druk warstwą ochronną, która może chronić drukowanie w dobrym stanie przez długi czas, bez zarysowania, bez blaknięcia koloru, bez bałaganu.

Hot Tags: Nadmuchiwane Slip Slide Zjeżdżalnie do jeziora nadmuchiwane slip n stronie, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również