Nadmuchiwane zjeżdżalnie wodne zjeżdżalnie do jeziora

Szczegóły produktu

Szczegóły dotyczące ślizgu YOLLOY inflatabale slip n slide --- gotowy przedmiot będzie w 100% taki sam jak projekt

inflatable slip n slide-6

inflatable slip n slide-5

Co może Ci zaoferować nadmuchiwany YOLLOY?

(1) Rozmiar: dostosowany
(2) Materiał: plandeka PCV 0,9 mm lub 0,6 mm
(3) Kolor: jak obrazek lub dostosowany
(4) Uszczelnienie: nie podwójne lub potrójne, ale poczwórne.
(5) Szew: Robimy podwójny szew, bardzo łatwy do odróżnienia od pojedynczych.
(6) Zestaw pierścieni typu D& Uchwyty: Czterowarstwowa podstawa plandeki PCV z pierścieniami D ze stali nierdzewnej 316 razem stanowi nasz system mocowania. Hard hadnles wykorzystują profesjonalny plastik ABS, miękki z perłową pianką, tkany pasek.

(7) Drukowanie: druk cyfrowy, druk jedwabiu, malowanie ręczne.

(8) Pompa powietrza: używamy pompy o dużej mocy 1200 W do wszystkich elementów uszczelnionych powietrzem. NIE 750 W lub 950 W. To' jest szybszy i ma lepszą jakość


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwane YOLLOY?

Profesjonalny zespół R&i D: najlepszy projekt zgodnie z wymaganiami i rysunki 3D do potwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji.

Profesjonalna automatyczna maszyna do cięcia: upewnij się, że wysoka wydajność i dokładne cięcie jest ważną gwarancją typu i wyglądu.

Profesjonalna maszyna drukarska: 6-kolorowy druk HD, importowany atrament olejowy o jasnym kolorze, stabilny i dokładny.

Profesjonalne nadmuchiwane maszyny do szycia: użyj 12 linii o wysokiej wytrzymałości, kontrolowanej przez doświadczonych pracowników technicznych, podwójne szwy i dobrą długość ściegu, upewnij się, że produkty szyją mocne i trwałe.

Profesjonalna powłoka manchine: Automatycznie pokryj cały wydruk warstwą ochronną, która może chronić druk w dobrym stanie przez długi czas, bez zadrapań, bez blaknięcia kolorów, bez bałaganu.

Hot Tags: Nadmuchiwane zjeżdżalnie wodne Zjeżdżalnie wodne do jeziora na nadmuchiwane ślizgawki po stronie n, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like