nadmuchiwany tor przeszkód wodnych

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

 

nadmuchiwany wodny tor przeszkód jest powietrzno-wodną przeszkodą pływającą, wykorzystywaną również do pływającego parku wodnego, przeszkody do wysadzania wody, nadmuchiwanego pływającego i nadmuchiwanego pływającego parku wodnego, które są wykonane z technicznego i wysokiej jakości materiału plandekowego PLATO PVC. Wszystkie nasze produkty wodne są przystosowane do technologii zgrzewania w wysokiej temperaturze, która jest najbardziej wodoodporna. Klejąca plamka jest trudna do zakleszczenia, dzięki czemu można z nich korzystać przez dłuższy czas.

Z nazwy „Uszczelniona pływająca przeszkoda na wodzie” możemy wiedzieć, że jest to rodzaj gry wodnej, w której wszystkie projekty pływają na wodzie.

inflatable water obstacle course obstacle for pool lake 1inflatable water obstacle course obstacle for pool lake 4

Opis przeszkody pływającej z uszczelnieniem powietrznym:

Rozmiar: jak zdjęcia
Materiał: Plandeki PVC o grubości 0,9 mm
Akcesoria: zestawy naprawcze
Dostosowane: rozmiar, kolor, logo, drukowanie i tak dalej
Certyfikacja: EN71, EN14960, SGS, CE.
Czas dostawy: 5-10 dni
Opakowanie: mocna torba z PVC
Metoda wysyłki: drogą morską lub lotniczą lub ekspresową


Tak dużo zabawy!! Uszczelnione pływające przeszkody wodne są zdecydowanie najfajniejszą ze wszystkich dostępnych pontonów. Z zjeżdżalnią na podwórku dzieci będą się świetnie bawić przez cały dzień. Wszystkie nasze pływające przeszkody pływające Air Sealed są traktowane tak, aby pozostały super śliskie i przyjemne dla wszystkich grup wiekowych.

Zapytanie