nadmuchiwany pływak wieży ratownika

Szczegóły produktu

Wieża Lifeguard została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Łatwo dostępne dla ratowników z wieżą widokową, aby ułatwić realizację ich priorytetów w zakresie bezpieczeństwa w parku wodnym.


Nasza nadmuchiwana wieża ratownicza jest produkowana z plandeki PCV o grubości 0,9 mm 1000D przez zgrzewanie w wysokiej temperaturze. Materiał jest jednym z najsilniejszych na świecie. Zwykle jest używany do łodzi ratowniczych. Nasze gry do sportów wodnych są bardzo wysokiej jakości, mogą być używane przez ponad 3 do 5 lat.

Podanie:

application of lifeguard

Zalety naszej nadmuchiwanej wieży ratowniczej:
1. Dodajemy paski wzmacniające do wszystkich naszych wież, aby elementy były szczelne i trwalsze.
2. W przypadku części, takich jak pierścienie kotwiące i uchwyty, używamy dużej spawarki o wysokiej częstotliwości do spawania produktów zamiast ręcznego klejenia. Części i korpus są połączone ze sobą, dzięki czemu jakość jest bardzo stabilna i nie odkleja się.

3. Instalujemy wysokiej jakości zawór odpowietrzający wykonany na naszych wieżach, aby przedmioty mogły automatycznie wypuszczać powietrze do poziomu bezpieczeństwa, gdy' robi się gorąco w południe.


Yolloy oferuje wiele rodzajów nadmuchiwanych zabawek wodnych o wysokiej jakości. Bez względu na pojedyncze elementy lub combo park wodny, otrzymasz od nas produkt w 100% zadowolony.

other models

same model in different color

detail of inflatable water sports park-1

detail of inflatable water sports park-2

Hot Tags: nadmuchiwany pływak wieży ratowniczej, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like