Namiot kempingowy White Inflatable Beach

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Biały nadmuchiwany namiot tunelowy na Beach Camping


Szczegół:
Zapieczętowany namiot jest specjalnie zaprojektowany dla kempingów rodzinnych, możesz cieszyć się kempingiem na zewnątrz, takim jak plaża, góra lub miejsce z dala od miasta.

  

Są moskitiery, zewnętrzna podwójna osłona okna, z przodu i na zewnątrz, są też takie wzory. Dzięki temu namiotowi nie musisz się martwić o owady na zewnątrz. Nawet ty otwierasz pokrywę na zewnątrz.

A poniżej znajduje się również arkusz podłogi, który może pomóc w utrzymaniu wnętrza w czystości. I jest całkowicie wodoodporny, musisz się martwić o to, że zwilżenie dostanie się do środka.

Nadmuchiwany namiot jest akceptowalny dla klienta. Więc jeśli jakaś prośba, po prostu daj nam znać. Specjalizujemy się w produkcji produktów dla klientów.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani biały nadmuchiwany namiot kempingowy na plaży z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie