Nadmuchiwany łuk wejściowy do reklamy

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot tunelowy w kształcie łuku

Nadmuchiwany łuk jest nadmuchiwaną konstrukcją, która jest nadmuchiwana przez zewnętrzny wentylator do napełniania zimnym powietrzem podłączony do łuku przez rurę (może być również wykonany w hermetyczny styl bez inflacji przez cały czas). Nadmuchiwane łuki mają zwykle długość od 3 do 15 m, zwykle używane jako wejścia na imprezy lub jako miejsca reklamowe i znaczniki milowe dla wyścigów. Możliwość projektowania wielu elementów sprawia, że arch jest bardzo wszechstronnym komponentem dla wielu wydarzeń i inicjatyw promocyjnych. Niektóre z bardziej popularnych projektów obejmują łuk rurowy i łuk blokowy, z których oba można dodatkowo dostosować za pomocą trójwymiarowych występów, druku cyfrowego i tymczasowych banerów.


Pozycja IA-801
Rozmiar 9mWx5mH lub można dostosować
Materiał Tkanina Oxford (klasa handlowa)
Kolor i rozmiar można dostosować
Waga około 18 kgNadmuchiwane łuki mogą być używane do gier sportowych, imprez, dekoracji i reklamy biznesowej, takich jak promocje, uroczyste otwarcie, targi itp. Mamy wiele kolorów i kształtów dla Twoich opcji.

Poniżej znajdują się zdjęcia do rysowania projektów 3D w celach informacyjnych, mam nadzieję, że pokażą Ci one wyraźniej ten model:
 
Dlaczego właśnie my?

Mamy doświadczony zespół i zaawansowane technologicznie urządzenia.
Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoimi wymaganiami, takimi jak rozmiar, kolor, wzór i logo.
Oferujemy bardzo konkurencyjną cenę.
Przez cały czas możesz uzyskać od nas poradniki ekspertów.


Hot Tags: Nadmuchiwany łuk wejściowy do reklamy, producentów, dostawców, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like