Namiot imprezowy nadmuchiwany na zewnątrz

Szczegóły produktu

Jeśli chodzi o nasz nadmuchiwany lekki namiot imprezowy, materiał, którego użyliśmy, to komercyjna plandeka z PCV, która jest wzmocniona siatką i obustronnie powlekana PCV. Wytrzymałość osnowy i wątku wynosi odpowiednio 306,5 N i 2603 N. Jest bardzo wytrzymały. Można go dobrze używać w temperaturach od -15ºC do +70ºC. Termoformowana technika zgrzewania zapewniająca 100 % bezpieczeństwo dla twoich różnorodnych zastosowań.


Nadmuchiwany namiot imprezowy na zewnątrz, jest to konstrukcja dwuwarstwowa, grubość ściany wynosi około 0,5 m, więc dostępny wewnętrzny rozmiar to około 20mLx 9mW.Można przyjąć około 150-180 osób na posiłek w środku lub około 300 stojących osób na imprezę lub koncentracja.


Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania i pytania, skontaktuj się z nami.
Instrukcja pakowania i przechowywania zewnętrznego nadmuchiwanego namiotu imprezowego.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot tunelowy na zewnątrz ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: Namiot imprezowy nadmuchiwany na zewnątrz, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like