Ruchoma, dmuchana chłodnia chłodnicza

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nasz nadmuchiwany namiot tunelowy do chłodni jest najbardziej elastycznym magazynem dostępnym obecnie na rynku. Można je łatwo skonfigurować, przechowywać w dowolnym miejscu od 16 do 64 palet, które można ustawić na prawie każdej powierzchni, w tym na trawie.

Co mogę przechowywać w dmuchanym? Cokolwiek byś chciał. Są one najczęściej używane do przechowywania żywności i napojów, współpracowaliśmy z kwiaciarniami, browarami i wieloma innymi firmami. Są one najczęściej używane do przechowywania żywności i napojów, współpracowaliśmy z kwiaciarniami, browarami i wieloma innymi firmami.

Jaka jest specyfikacja naszej nadmuchiwanej zamrażarki?

1. Zakres temperatur: -15 ° C ~ + 70 ° C są dostępne

2. Rozmiar: na podstawie żądań klientów.

3. Funkcje: świeże przechowywanie, zamrażanie, szybkie zamrażanie, ognioodporne, przeciwwybuchowe, klimatyzacja są dostępne

4. Dobra wydajność i wysoka niezawodność

5. Cały materiał namiotu to gatunek komercyjny o wysokiej trwałości, odporności na promieniowanie UV, trudnopalny, wodoodporny i bez ołowiu.

Jaka jest zaleta naszej nadmuchiwanej zamrażarki?

1. Profesjonalni projektanci

2. elastyczne przechowywanie

3. Łatwy w montażu

4. Wysoka jakość i najlepsza obsługa

Więcej zdjęć innego projektu w celach informacyjnych:


Dostosowane mogą być akceptowalne. Jeśli jakieś wymagania, pls prosimy o doradztwo. Lub jeśli masz szkic i pewne specjalne pomysły, możesz również podzielić się z nami, chcielibyśmy współpracować z Tobą w celu uzyskania idealnych nadmuchiwanych przedmiotów.


Zapytanie