Nadmuchiwany namiot tunelowy Lion Head

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot tunelowy Lion Head

To świetny namiot tunelowy z głową lwa. Zwykle może być wykorzystywany przez profesjonalne, uniwersyteckie i szkolne zespoły sportowe. Również na imprezy, kempingi, mobilne stacje robocze i tymczasowe warsztaty. Może również służyć jako namiot weselny, imprezowy i reklamowy.

Lion Head Inflatable Tunnel Tent

Lion Head Inflatable Tunnel Tent

Podobne przedmioty

sports tunnel tent

Jak zamówić namiot tunelowy?

1, Opowiedz nam o swoim pomyśle na temat rozmiaru logo nadruku, pokaż nam oryginalny wizerunek.

2, damy ci ofertę zgodnie z twoim wymaganiem w ciągu 24 godzin.

3, Comfirm PI ze szczegółami i zorganizuj wpłatę depozytu.

4, Pokaż swoje dzieło sztuki dla potwierdzenia szczegółów.

5, Rozpocznij produkcję

6, Po wyprodukowaniu, wyślij do ciebie zdjęcie końcowe do sprawdzenia.

7, Pakowanie i dostawa.

8, Śledzenie przesyłki do momentu otrzymania.

Dlaczego właśnie my?

1. Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo pontonów i mamy na uwadze bezpieczne czynniki, od wyboru materiału po produkcję. Do nadmuchiwanych namiotów używamy wodoodpornej, nieszkodliwej, odpornej na płomienie i promienie UV oraz wytrzymałej plandeki PVC, a materiał przeszedł test Intertek według normy ROHS EN71.

2. Trwałość. Wiemy, że trwałość jest również ważnym wskaźnikiem jakości nadmuchiwanej gry, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od wyboru materiału po produkcję.

3. Zadowalająca obsługa. Dostarczamy nie tylko nadmuchiwane namioty, ale także zapewniamy naszym klientom cenne usługi i rozwiązania. Wszystkie e-maile lub faksy będą odpowiadane w ciągu 24 godzin; Zawsze potwierdzamy z klientami, kiedy mamy pytania, zawsze informujemy klientów o prawdziwej sytuacji.

4. Dostawa na czas. Nasza terminowa dostawa wynosi 99%. W przypadku opóźnienia poinformujemy naszego klienta z wyprzedzeniem.

5. Rozsądne ceny. Nasze ceny nie są najniższe w Chinach, ale są bardzo rozsądne w oparciu o naszą jakość i usługi.

6. Ciągłe doskonalenie. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy i zawsze staramy się znaleźć lepszą metodę i lepszy materiał, aby tworzyć nasze gry dmuchane.

7. Uczciwość. Prowadzimy interesy w uczciwy sposób. Jeśli nie będziemy mogli spełnić twojego wymagania, powiemy ci; ale jeśli obiecujemy ci, musimy zrobić tak, jak obiecujemy! czekamy na możliwość współpracy z Tobą - naszym cenionym klientem.


Hot Tags: Nadmuchiwany namiot tunelowy Lion Head, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like