Namiot do hełmu nadmuchiwany baseball

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany hełm namiotowy z tunelem lub hełm bojowy do wywozu namiotu tunelowego

Jest to fajny namiot na nadmuchiwany hełm baseballowy lub namiot tunelowy na hełm kasku . Jest coraz bardziej popularny w typowych dla profesjonalnych, uczelnianych i szkolnych drużynach sportowych. Również na imprezy, kempingi, mobilne stacje robocze i tymczasowe warsztaty. Może również służyć jako namiot weselny, imprezowy i reklamowy.

Baseball Inflatable Helmet  tent

Podobne przedmioty

Baseball Inflatable Helmet  tent

Jak zamówić namiot tunelowy?

1, Opowiedz nam o swoim pomyśle na temat rozmiaru logo nadruku, pokaż nam oryginalny wizerunek.

2, damy ci ofertę zgodnie z twoim wymaganiem w ciągu 24 godzin.

3, Comfirm PI ze szczegółami i zorganizuj wpłatę depozytu.

4, Pokaż swoje dzieło sztuki dla potwierdzenia szczegółów.

5, Rozpocznij produkcję

6, Po wyprodukowaniu, wyślij do ciebie zdjęcie końcowe do sprawdzenia.

7, Pakowanie i dostawa.

8, Śledzenie przesyłki do momentu otrzymania.

Dlaczego właśnie my?

1. Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo pontonów i mamy na uwadze bezpieczne czynniki, od wyboru materiału po produkcję. Do nadmuchiwanych namiotów używamy wodoodpornej, nieszkodliwej, odpornej na płomienie i promienie UV oraz wytrzymałej plandeki PVC, a materiał przeszedł test Intertek według normy ROHS EN71.

2. Trwałość. Wiemy, że trwałość jest również ważnym wskaźnikiem jakości nadmuchiwanej gry, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od wyboru materiału po produkcję.

3. Zadowalająca obsługa. Dostarczamy nie tylko nadmuchiwane namioty, ale także zapewniamy naszym klientom cenne usługi i rozwiązania. Wszystkie e-maile lub faksy będą odpowiadane w ciągu 24 godzin; Zawsze potwierdzamy z klientami, kiedy mamy pytania, zawsze informujemy klientów o prawdziwej sytuacji.

4. Dostawa na czas. Nasza terminowa dostawa wynosi 99%. W przypadku opóźnienia poinformujemy naszego klienta z wyprzedzeniem.

5. Rozsądne ceny. Nasze ceny nie są najniższe w Chinach, ale są bardzo rozsądne w oparciu o naszą jakość i usługi.

6. Ciągłe doskonalenie. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy i zawsze staramy się znaleźć lepszą metodę i lepszy materiał, aby tworzyć nasze gry dmuchane.

7. Uczciwość. Prowadzimy interesy w uczciwy sposób. Jeśli nie będziemy mogli spełnić twojego wymagania, powiemy ci; ale jeśli obiecujemy ci, musimy zrobić tak, jak obiecujemy! czekamy na możliwość współpracy z Tobą - naszym cenionym klientem.

Hot Tags: Baseball Nadmuchiwany namiot Kask, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like