Nadmuchiwany namiot do tunelu z basenem

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot tunelowy do pokrycia Swiming Pool


Ta obudowa basenu różni się od innych tradycyjnych pokryw basenowych. Jest to nadmuchiwana obudowa basenu, szczelna, przenośna i chowana. W porównaniu do innych szklanych lub metalowych osłon basenowych, ta nadmuchiwana osłona basenu jest znacznie łatwiejsza do zainstalowania, około 5-10 minut, można zakończyć instalację.
W dolnej części nadmuchiwanej obudowy basenu zamocowane jest mocowanie, jeśli zachodzi potrzeba zamocowania. Nadaje się zarówno do basenów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Cała konstrukcja jest taka sama jak technologia przenośnych namiotów wojskowych, jest mocna, trwała i długa żywotność. Jest to wodoodporna osłona, poza tym materiał jest odporny na promieniowanie UV. Dzięki tej osłonie ludzie mogą czuć się bardziej komfortowo w basenie.
Oto kilka zdjęć poniżej w celach informacyjnych, proszę sprawdzić.

  

Rozmiar i kolor można dostosować. Więcej informacji, prosimy o kontakt.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot do tuneli z osłonami na basen do pływania z profesjonalnej i wydajnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie