Nadmuchiwany namiot tunelowy Paintball Arena

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot tunelowy Paintball Arena


Szczegół:
Ta arena paintballowa jest w kolorze białym, jest szeroko stosowana jako namiot sportowy, z wyjątkiem gier paintballowych, może być odpowiednia do innych gier sportowych, takich jak koszykówka, piłka nożna, kort tenisowy i tak dalej. Jako namiot sportowy jest bardzo dobry w szczegółach, takich jak stabilność, okna, światła na niebie, połączenie i mocowanie i tak dalej.
Ponieważ jest on używany na zewnątrz i składa się z kilku części, aby upewnić się, że kilka części jest ze sobą połączonych i wystarczająco stabilnych, nasz inżynier opracował połączenie podwójnie zabezpieczone. Namioty są nie tylko połączone na zewnątrz na pokrywie dachowej, ale są również połączone trwałym pierścieniem D z paskami wewnątrz namiotu. Szczegóły sprawiają, że namiot jest bardzo dobrym wyborem do uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Inflatable Paintball Arena Tunnel Tentarch shape sports tent


Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot tunelowy do nadmuchiwanej areny paintballowej na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie