Ogromny dmuchany namiot tunelowy

Szczegóły produktu


Ogromny dmuchany namiot tunelowy

blob.png

Szczegół:

Nasz nadmuchiwany namiot tunelowy z doskonałą jakością i konkurencyjną ceną, a także jako, że nasz nadmuchiwany namiot ma różne doskonałe wzory, piękny wygląd, wraz z naszym znakomitym wykonaniem i profesjonalnym zespołem, nadmuchiwany namiot jest szeroko eksportowany na cały świat i cieszy się bardzo dobrą opinią, Jeśli szukasz nadmuchiwanego namiotu, jesteśmy najlepszym wyborem i mamy obfite zaufanie, że będziesz zadowolony z naszego nadmuchiwanego namiotu, kiedy go otrzymasz. Nadmuchiwany namiot nadaje się do promocji, reklamy, imprezy, placu, wydajności, wesołego miasteczka, wypożyczalni i możemy wykonać nadmuchiwany namiot jako własne wymagania, w tym rozmiar, kolor, projekt, logo itp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym nadmuchiwany namiot w dowolnym momencie.

Kupowanie przewodników

1). Jeśli potrzebujesz, wybierz przedmioty, których potrzebujesz, ilość zamówienia i wszystkie specyficzne wymagania.

2). Damy Ci najlepszą cenę ze szczegółami.

3). Jeśli potwierdzisz zamówienie, zrobimy fakturę Proforma z danymi zamówienia i płatności.

4). Rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu 30% depozytu.

5). Przeprowadzimy kontrolę jakości i zrobimy zdjęcia w celu potwierdzenia, aby sprawdzić, czy wymagane są jakiekolwiek zmiany.

6). Dokonamy / zwolnimy przesyłkę i prześlemy Ci dokumenty wysyłkowe po otrzymaniu pozostałej płatności.

może być za darmo lub za opłatą w zależności od ilości, koloru i rozmiaru druku. Możesz przesłać nam wysokiej rozdzielczości grafiki w formacie JPG, PDF lub PSD.
Hot Tags: ogromny nadmuchiwany namiot tunelowy wydarzenie, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like