Nadmuchiwane schronienie techniczne łodzi do naprawy łodzi

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

NADMUCHIWANA SHELTER ŁODZI DO NAPRAWY


Boat Technical Inflatable Shelter for Repair to nadmuchiwana konstrukcja. Główne elementy nośne składają się z półsztywnych rur łukowych wypełnionych sprężonym powietrzem.

Napełnione łuki wypełnione sprężonym powietrzem są połączone ze sobą jako zunifikowana struktura, w ten sposób zawierając szkielet budynku pokryty membraną. Podelementy ramy i membrana są wykonane z elastomerowej tkaniny pokrytej PVC i połączone ze sobą za pomocą zgrzewania wysokiej częstotliwości. Wszystkie spawane szwy są odporne na działanie powietrza i wody oraz mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie. Wszystkie wypełnione powietrzem rury nie wymagają ciągłego zwiększania ciśnienia.

Nadmuchiwane schronienie techniczne łodzi z zamkniętymi nadmuchiwanymi modułami wypełnionymi sprężonym powietrzem, które nadaje im kształt i czyni je wystarczająco sztywnymi. Standardowe moduły nadmuchiwane mają często kształt łuku. Jednak ze względu na konstrukcję nadmuchiwanych modułów kształty nadmuchiwanych budynków mogą być dostosowane.

Czy potrzebujesz szybko ustawionego i wzniesionego budynku, lekkiego i stabilnego, ta nadmuchiwana kopuła pomoże ci łatwo rozwiązać pytanie.

NADMUCHIWANA SHELTER ŁODZI DO NAPRAWY

Specyfikacja łodzi technicznej nadmuchiwanego schronu do naprawy:

Nazwa produktu Nadmuchiwane schronienie techniczne łodzi
Marka Yolloy
Materiał Komercyjna plandeka PCV lub tkanina ripstop oxford, która jest ognioodporna i wodoodporna, o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, doskonałej elastyczności.
Rozmiar 13,5mLX4,7mWX3,15mH
Kolor jako projekt lub do dostosowania
Uszczelka Wytrzymała torba plandekowa z PCV na pontony; kreskówka dla dmuchawy

Ta nadmuchiwana kopuła schronu jest bardzo duża, co sprawia, że nadaje się na schronienie techniczne łodzi. Rozmiar zewnętrzny wynosi około 13,5 mLX4,7 mWX3,15 mH. Tak więc cały nadmuchiwany schron techniczny łodzi może pomieścić łódź w tym samym czasie. Poza kopułą nadmuchiwanego schronu, mamy także inne namioty zewnętrzne, takie jak nadmuchiwany namiot sześcianowy, nadmuchiwany namiot kopułowy, dmuchane namioty i tak dalej.

Specyfikacja łodzi technicznej nadmuchiwanego schronu do naprawy:

Nazwa produktu Nadmuchiwane schronienie techniczne łodzi


Zapytanie