Nadmuchiwany namiot dachowy z nadmuchiwanym tunelem Arch Shape

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot tunelowy Arch Shape


Nadmuchiwany namiot dachowy w kształcie łuku powietrznego jest jednym z tych nadmuchiwanych namiotów tunelowych, może być wykorzystywany na wystawie sprzedaży na zewnątrz, na scenie ślubnej, na scenie imprezowej.

Nadmuchiwany kształt dachu namiotu powietrznego to zastosowanie zasad mechaniki konstrukcyjnej ram konstrukcyjnych, wykorzystanie charakterystyki ciśnienia gazu w ekspansji balonu do utworzenia sztywnego cylindra, poprzez połączenie organiczne podparte ramą namiotu.

Materiał tkaniny: tkanina Oxford, tkanina pokryta PVC

Materiał nadmuchiwanej kolumny: tkanina poliestrowa pokryta PVC

Odporność na wiatr: 6-8, bezpieczna i niezawodna w użyciu

Zastosowanie: Zastosowanie pompki elektrycznej, nadmuchiwanego czasu z rozmiarem namiotu zmienia się w ciągu 2-10 minut.


FAQ

P: Nadmuchiwany namiot dachowy z nadmuchiwanym kształtem powietrza jak to zrobić?

Odp .: Jeśli sprawdziłeś wyciek, najpierw możesz oczyścić kolumnę powietrzną, a następnie użyć wody z mydłem do rozmazania powierzchni, aby sprawdzić, czy nie ma wycieków powietrza. Jeśli punkt przecieku jest bardzo małym otworem, możesz użyć małego okrągłego materiału naprawczego (standardowy namiot nadmuchiwany w dowolnym standardzie), a następnie szczotkować tworzywo sztuczne, aby było suche (ważne, musisz poczekać na dedykowany klej suchy) na temat wycieku, firma wiążąca.


P: Czy masz jakieś certyfikaty?

Odp .: Mamy CE, UL, EN71, ROHS, SGS itp.

Hot Tags: łukowy nadmuchiwany tunel powietrzny namiot dachowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like