Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna

Szczegóły produktu

nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna


Pozwól nam przedstawić dla Ciebie naszą kolorową letnią nadmuchiwaną zjeżdżalnię wodną, ta nadmuchiwana zjeżdżalnia pomoże im zachować chłód przez całe lato. Jest bardzo podekscytowana i ciekawa dla dorosłych i dzieci. Gracze mogą się wspinać, siedzieć i chodzić - na placu zabaw wodnych. Materiał, z którego wykonaliśmy go w plandece PCW wzmocnionej klasy handlowej.

Więcej informacji, którymi będziesz zainteresowany:

1) Materiał: Komercyjne plandeki PCV (wodoodporne, ognioodporne, bezołowiowe).

2) MOQ: 1szt.

3) Akcesoria: Dmuchawa z certyfikatem CE / UL, zestaw naprawczy.

4) Łatwy w konfiguracji i zdejmowaniu. Napełnia się w kilka minut

5) Płatność: TT lub Western Union 50% prepaid, saldo należy zapłacić przed wysyłką

6) Wysoka jakość i konkurencyjne ceny

7) Wysoki standard z CE / SGS

8) Zastosowanie: wynajem firmy, wykorzystanie w domu, parki wodne, rozrywka na powietrzu i na powietrzu, wszelkie inne funkcje biznesowe

Niestandardowe wykonanie może być dostępne. Takie jak rozmiar, kolor, logo itp. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę podać rozmiar, który będziesz potrzebować, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni namiot, który chcesz.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz jakość, trwałość i tanią dmuchaną zjeżdżalnię wodną ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również