Nadmuchiwane gry sportowe Squash Court

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane gry sportowe Squash Court

Inflatable SquashCourt jest idealnym dodatkiem dla klubów oferujących dodatkowe usługi dla członków i ich dzieci. Jest to także idealny pakiet startowy dla federacji squasha, miast i szkół, aby dzieci zaangażowały się w sporty rakietowe, a zwłaszcza w squash. Nadmuchiwany SquashCourt jest wykonany z bardzo odpornego materiału, aby zapobiec uszkodzeniom rakiet lub dzieci skaczących pod ścianą.

Inflatable SquashCourt tworzy zabawną atmosferę dla dzieci, aby zaangażować się w ten sport. Dzięki szybkiemu montażowi i demontażowi, jak również dzięki materiałom odpornym, sąd może zostać zabrany do wielu miejsc w celu jak największego rozpowszechnienia sportu.

Z komercyjnego punktu widzenia oferujemy klientom możliwość umieszczenia stałej reklamy na Inflatable SquashCourt lub zmiennej reklamie na niej. Opcje mogą być omawiane zgodnie z życzeniem klienta.

Niestandardowe wykonanie może być dostępne. Takie jak rozmiar, kolor, logo itp. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę podać rozmiar, który będziesz potrzebować, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni namiot, który chcesz.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią sportową grę dmuchaną do squasha z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane gry sportowe do squasha, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like