Nadmuchiwane Snookball Poolball

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany basen piłkarski


Inflatable Snookball to hybrydowa praktyka między bilardem a piłką nożną. Ustawione zasady opierają się na stole operacyjnym, ale kule są zastępowane przez piłkę nożną, a bilard - przez parę butów.


Jeśli szukasz WOW swoich gości na następnym wydarzeniu, to jest to gra dla Ciebie. Nasz nadmuchiwany bilard snookballowy jest rozgrywany dużymi piłkami do piłki nożnej wewnątrz gigantycznego basenu o rozmiarach nadmuchiwanych. Przedmiot gry jest jak prawdziwa gra w bilard, ale zamiast używać kija bilardowego do uderzenia w bilę, używasz stopy. Jest to szybka gra, która przyciągnie wielu ludzi, którzy tylko oglądają i kibicują na swoim ulubionym dmuchanym basenie. Ta nadmuchiwana gra jest świetna do wynajęcia w przypadku wydarzeń biznesowych, szkół wyższych, kościołów, festiwali, szkół, imprez rozrywkowych w okolicach Minneapolis - Twin Obszar miasta!

Czy lubisz to? Jeśli tak, nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, dmuchany basen piłkarski na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie