Nadmuchiwane przejażdżki

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane przejażdżki

Jeśli chodzi o Inflatable Rides ma dzieci, które chcą grać! Wybieraj spośród popularnych zajęć sportowych: piłka nożna, piłka nożna, koszykówka, baseball, dart / frisbee, wszystko pod jedną nadmuchiwaną strukturą gry. Może zachęcać ducha zespołu i przyjazną rywalizację, ponieważ dzieci mogą grać jednocześnie w swoją ulubioną grę i ułatwiać różnorodność, ponieważ uczestnicy mają szansę na grę w każdym sporcie.

Poniżej znajduje się projektowany szkic, który pokaże ci wyraźniej o tym nadmuchiwanym zjeździe

s

Ta kolorowa, nadmuchiwana gra sportowa dodaje wartości do FEC. Sprawdź nowe gry Junior Sport, które oferują dokładnie takie same gry, jak jego starszy brat, ale w idealnym rozmiarze dla mniejszych dzieci.

Obydwa konstrukcje sportowe są zbudowane z lekkiego i ognioodpornego ultra litego n mocnego winylu i będą mile widzianą atrakcją każdego wydarzenia wewnątrz lub na świeżym powietrzu, od klubu gimnastycznego po przydomowy grill.

Poniżej zdjęcie pokazujące, jak gra się gra.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie przejażdżki dmuchane na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane przejażdżki, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like