Inflatable Laser Tag Arena

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Interaktywna gra nadmuchiwana tag laserowy arena

Na arenie nadmuchiwanych znaczników laserowych staje się ona coraz bardziej popularna w naszym życiu. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą walczyć między sobą na arenie o tematyce high-fi, o tematyce sci-fi, z przytłumionym oświetleniem, aby stworzyć niezwykłą atmosferę. Aby zdobyć punkty, gracze muszą strzelać do pistoletu laserowego przeciwnika za pomocą wiązki laserowej, jednocześnie zapobiegając zastrzeleniu własnego pistoletu laserowego. Na pewno będzie niezapomnianym doświadczeniem konkurencyjnym. Sześciu graczy na raz.


Proste szczegóły, jak poniżej, pokazujące:

Przedmiot nr. IS-810
Rozmiar 38ftL * 38ftW * 8ftH lub można dostosować
Materiał Plandeki PCV klasy handlowej
kolor Czarny lub można go dostosować


Na kolejną wielką imprezę lub wydarzenie, rozważ nadmuchiwany nadmuchiwany nadajnik laserowy Yolloy Laser Tag 35ft. Ta w pełni zamknięta nadmuchiwana arena z laserowym znacznikiem oferuje 4 drzwi, 1 duży pokój centralny i ogromną liczbę mniejszych pomieszczeń do nawigacji podczas gry. Oczywiście wszystkie rozmiary i kolory można dostosować do własnych potrzeb.

Poniżej znajduje się rysunek do projektowania 3D, jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami tutaj! A my pomożemy Ci stworzyć unikatowy dla Ciebie.


Wewnątrz zdjęcia szczegółów, jak poniżej:

wewnątrz widoku-2 wewnątrz widoku-1

Zapytanie