Dmuchana poduszka do skoków

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Dmuchana poduszka do skoków


Nadmuchiwany zestaw do skoków można napompować na dowolnej rozsądnie płaskiej powierzchni, takiej jak Indoor Gym's, Centra rozrywki, ośrodki opieki dziennej, parki tematyczne, szkoły, pola namiotowe, farmy, obozy wakacyjne. Idealna aktywność fitness dla młodych i starych, pomaga uczyć dzieci równowagi i koordynacji.

Projektuj rysunek jak poniżej:

Nasza przewaga:

1, więcej niż 10 doświadczeń w nadmuchiwane przemysłowych

2, Producent i bezpośrednia cena fabryczna

3. Małe MOQ jest mile widziane


Nasze usługi:

1. Odpowiemy na twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na Twoje żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test zadurzenia i deflacji dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Będziemy śledzić Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie będzie satysfakcjonujące, proszę dać mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom i rozwiązać problem.

Jesteśmy również w stanie dostosować każdy nadmuchiwany wygląd w twoim umyśle. Jeśli interesują Cię jakiekolwiek nadmuchiwane produkty, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szybkiej odpowiedzi! Dostępna 24-godzinna pomoc techniczna online!


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany zestaw do skakania z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie