Inflatable Hot Floating Floating Ball Game

Szczegóły produktu

Inflatable Hot Floating Floating Ball Game

Ta wyjątkowa gra karnawałowa to gra wbrew grawitacji i dostępna tylko w Inflatable Adventures! Kieruj pływającą kulkę z jednej rury powietrznej do następnej, aż osiągniesz cel. Zarówno ambitne, jak i zabawne dzieci będą próbowały wielokrotnie, aby piłka dotarła do końca.

2 zespoły z różną liczbą graczy. Gwiazdka od frontu, aby przenieść piłkę przez powietrze, ręka może być używana tylko do kontrolowania powietrza, a nie do dotykania piłki. Jeśli kula spadnie, zacznij ponownie od początku. Piłka unosząca się w powietrzu. kto pierwszy, kto wygra. Kto może lepiej kontrolować powietrze? Porównajmy.

Zobaczmy, jak inni go odtwarzają. Wideo tutaj

Wieje w górę iw dół, podobnie jak gorący ziemniak. Kto może bezpiecznie przekazać gorące ziemniaki do końcowej miski na końcu?
inflatable hot potato floating ball game inflatable interactive floating ball game

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią pływającą kulę do gry w gorące ziemniaki na sprzedaż z jej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane gorące ziemniaki pływająca gra w piłkę, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like