Nadmuchiwane Bull Ride

Szczegóły produktu

nadmuchiwane przejażdżki bykiem

Specyfikacja produktu:
1 Moc: 220V / 110V, 1,5KW, jedna faza, ta sama gra byka może być użyta do surfowania.
2 Wielkość operacji 5 metrów na 5 metrów.
3 Wielkość opakowania: 3.5 CBM, 280KG.1.6m * 0.8m * 1.5m
4 Wykonanie: Profesjonalne spawanie konstrukcji z włóknem szklanym 4 mm. Maszyna posiada certyfikat CE.
5 Bezpieczeństwo: automatyczny system zatrzymania (ASS) i miękki róg oraz (głowa) do ochrony gracza. Maszyna może się zatrzymać w czasie 0,8 sekundy, gdy gracz upadnie.
6 Opcja ruchu: Spin & bunk, Jump & Turn around
7 Obsługa System: Tryb automatyczny i ręczny z inną prędkością, Dziesięciotorowy joystick sterowania ręcznego, dwa przyciski zatrzymania i przełącznik, który pozwala wyłączyć element wirowania jazdy, zegary LED LED.
8 1 zestaw Opakowanie: Maszyna Bull + uchwyt deski surfingowej + konsola sterująca + skrzynka dźwiękowa + mata nadmuchiwana + dmuchawa CE / UL.
9 Zleceniodawca lub serwis OEM: Możemy również produkować byka do innego rodzaju zwierząt lub postaci. Możemy produkować nadmuchiwaną matę w kształcie kwadratu lub w innych kolorach i innych kolorach, po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz, Nasz świetny zespół pomoże ci zrealizować to, co prawdziwe.
10 Konserwacja: jest łatwa w utrzymaniu, wystarczy, że cały montaż zostanie oczyszczony za pomocą dmuchawy i prochowca. W celu zmniejszenia tarcia, ruchome części maszyny są często naoliwione w ciągu 3-6 miesięcy.

Każdy byk jest w komplecie z konsolą sterowania, realistycznie wyglądającym buhajkiem z włókna szklanego, podstawą ruchu z pełnym ruchem obrotowym i nadmuchiwaną poduszką powietrzną. Ustawienie urządzenia zajmuje tylko 15 minut, dzięki czemu jest wyjątkowo przenośne, a nawet mieści się w małej furgonetce do transportu.

Jest bardzo niezawodny i wymaga minimalnej konserwacji. Jest to oferta dla parków rozrywki, obozów letnich, barów, jako wynajęci kawałek w rzeczywistości gdziekolwiek chcesz znaleźć zabawę. Firmy wynajmujące zarabiają do 2000 $ dziennie! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz kupić jeden z tych wysoko dochodowych produktów


Tutaj więcej informacji o tym, jak gra się gra:YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani dmuchany byk na sprzedaż w swojej profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane byk jeździć, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like