Inflatable Big Baller

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana duża balerina


Zainspirowany hitem telewizyjnym "Wipeout!", Big Baller wprowadza zupełnie nowy poziom ekscytacji i śmiechu na swoje wydarzenie. Odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Zapewnienie ci umiejętnego wyzwania, które wymaga przeskakiwania z kulki na drugą stronę, podczas gdy cały czas starasz się utrzymać równowagę i, miejmy nadzieję, przejść na drugą stronę. Na pewno przyciągnie tłum, gdy Twoi goście będą obserwować swoich przyjaciół i rodzinę cepem i upadną, próbując odbijać się od każdej piłki na drugą stronę.

Od festiwali po targi, przyjęcia urodzinowe w domach po imprezy firmowe - pozwól YOLLOY pokazać, co oznacza idealny czas dla przyjaciół i rodziny. Po obsłudze następnego wydarzenia mamy nadzieję, że uwzględnisz nas także wśród swojej rodziny i przyjaciół.

Czy lubisz to? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Oto kilka zdjęć do wglądu:


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią nadmuchiwaną dużą balerię z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Hot Tags: nadmuchiwane duże baleriny, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like