Nadmuchiwana platforma powietrzna Pływająca stacja dokująca nadmuchiwana platforma

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Stwórz prywatną siłownię we własnym ogrodzie!

使用 .jpg

Ci, którzy chcieliby awansować w domu, pokochają zestaw szkoleniowy Air Track. Ten zestaw zawiera kombinację 4 wielofunkcyjnych produktów Air, które mogą być używane na nieskończenie wiele sposobów. Każdy zestaw jest wyposażony w paski na rzepy i arkusze połączeń. Zestaw ten jest wykonany z tych samych materiałów o wysokiej jakości, których używamy w większych torach powietrznych, zapewniających trwały i bezpieczny sposób szkolenia w domu. Zaufaj nam, Twój trener zauważy!

使用 4 outdoor_inflatable_air_track_gymnastics_mat_inflatable_bouncing_mat_customized.jpg

Wskazówka: Wyjmij zestaw na zewnątrz i stwórz prywatną siłownię we własnym ogrodzie!


1: Czy możesz wydrukować moje logo na produktach?

A1: Oczywiście, prosimy o przesłanie nam logo z pliku CDR i AI.

P2: Czy możemy stworzyć własny projekt?

A2: Tak, prześlij nam szkice lub zdjęcia ze wszystkimi szczegółami Twoich wymagań.


P3: Czy masz gwarancję na swoje produkty? Co mogę zrobić, jeśli zostanie uszkodzony?

A3: Wszystkie nasze produkty są surowo testowane od surowca do gotowych produktów, a jakość jest niezawodna.

Jednak w przypadku zamorskich zamówień, ponieważ nie jest wygodnie zwracać uszkodzonych produktów, zapewniamy bezpłatny zestaw naprawczy do celów naprawczych klientów. Zwykle naprawa jest bardzo łatwa. Zapewnimy samouczek do naprawy.

P4: Jaki jest czas realizacji (czas przetwarzania)?

A4: czas realizacji zależy od ilości i czasu złożenia zamówienia. Zwykle na 1-3 przedmioty można je ukończyć w ciągu 5-15 dni roboczych. (Czas przetwarzania określonego zamówienia zależy od rodzaju produktu i stanu zapasów, przeważnie czas przetwarzania wynosi od 3 do 15 dni roboczych.)


P5: jak szybko muszę go nadmuchać?

A5: Zwykle w ciągu 10 minut.

POLITYKA ZWROTU

Jeśli chcesz wymienić otrzymane produkty, musisz skontaktować się z nami w ciągu 3 dni od otrzymania zamówienia. Powinieneś zapłacić dodatkowe opłaty za wysyłkę, a zwrócone przedmioty powinny zachować swój pierwotny status.

INFORMACJE ZWROTNE

Ponieważ Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to 1 minutę. Dziękuję Ci!

SATYSFAKCJA KONSUMENTA


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią platformę pływającą nadmuchiwaną platformą dokującą pływającą na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie