Dostosowane nadmuchiwane reklamy Zeppelin

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwane reklamy Zeppelin


Nadmuchiwane reklamy Zeppelin może być szeroko stosowany w reklamie zewnętrznej, targach, budownictwie miejskim, uroczystościach uroczystości, itp. Może być wykonany w różnych wersjach, zgodnie z życzeniami.

Reklama nadmuchiwana Zeppelin, czyli niesztywny Zeppelin, jest sterowcem bez wewnętrznej konstrukcji nośnej lub stępki. Niesztywny sterowiec różni się od sztywnego Zeppelina i sztywnego Zeppelina (np. Zeppelin), ponieważ nie ma żadnej sztywnej konstrukcji, ani pełnej ramy, ani częściowego kilu, aby pomóc poduszce utrzymać swój kształt. Przeciwnie, te samoloty opierają się zarówno na wyższym ciśnieniu gazu podnoszącego (zazwyczaj helu) wewnątrz koperty, jak i na sile samej powłoki.

inflatable advertising Zeppelin 2

Nazwa produktu Nadmuchiwane reklamy Zeppelin
Rozmiar 5 m długości x 2,5 m wysokości
Materiał 0,18 mmPVC
Kolor jako załączony opis lub dostosowany
Waga 8 kg

Możemy je również nazwać dmuchanym sterowcem powietrznym / nadmuchiwanym balonem kopertowym, gigantycznym nadmuchiwanym balonem reklamowym, balonem reklamowym, balem reklamowym, balonem nieba, balonem reklamowym nieba, piłką reklamową, balonami latającymi lub czymkolwiek innym. Może być wypełniony zimnym powietrzem jak balon powietrzny zimny, balon powietrzny normalny lub gazowy hel jako sfera helu.

Idealny rozmiar to 2m-5m średnicy.

Reklama nadmuchiwana Zeppelin może być używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz, na ziemi lub w powietrzu, w reklamach biznesowych, takich jak otwarcie, targi i dekoracje, parady, wybory i wydarzenia itp.

Możemy niestandardowy projekt, rozmiar, kolor, wiszące banner, światła, druk logo.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, dostosowany do potrzeb klienta zeppelin reklamowy z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie