Przenośny namiot z dmuchaną kopułą

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kopułowy jest specjalnie zaprojektowany jako nadmuchiwany namiot sceniczny. Przyciągający wzrok kształt skorupy przyciąga coraz więcej ludzi, aby zobaczyć działania promocyjne związane z koncertem, pokazem lub uczestnictwem. Może być również używany do przyjęcia weselnego, przyjęcia szkolnego, świątecznej imprezy plenerowej w kolorze czerwonym, różowym, żółtym i innych ciepłych kolorach.

Szczegóły nadmuchiwanego namiotu :

Może być używany jako nadmuchiwana osłona sceny, która jest bardzo dobrym wyborem na imprezy plenerowe, promocję sprzedaży, koncert.
1: Rozmiar: można dostosować.
2: materiał: powlekany plandeką nylonową lub pcv o jakości handlowej, który jest wodoodporny, ognioodporny, nieszkodliwy i trwały. Ma poprzez SGS, EN71 zbóż
3: Struktura może tworzyć kreatywne na różne sposoby. piramida chaty, tec. Innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że Twoje wydarzenie zostanie zapamiętane przyjemnie.
4: Tethers i naziemne kołki - zapewniają, że twoje markizy pozostaną postawione przy użyciu uwięzi i tyczek jako bezpiecznych kotwic.
5: Mocne uchwyty przymocowane do wszystkich narożników ułatwiają manewrowanie.
6: Wszystkie szczelne namioty są wyposażone w zawory nadmiarowe ciśnieniowe, które zapobiegają nadmiernemu napełnieniu podczas napełniania lub w wysokiej temperaturze


Witaj, wyślij e-mail, aby uzyskać więcej szczegółów na temat namiotu nadmuchiwanego.
Oto kilka zdjęć poniżej w celach informacyjnych, proszę sprawdzić.

   

Nadmuchiwany namiot Shell wykonany jest z najwyższej jakości materiału PVC chroniącego środowisko. Siatka mocująca w materiale to dzianina osnowowa i wątkowa o wysokiej wytrzymałości, a wysokiej jakości zawiesina PVC jest powlekana po obu stronach siatki zaciskowej przez skrobanie i powlekanie. Obecnie ten rodzaj materiału jest szeroko stosowany na świecie.

Nadmuchiwany namiot skorupowy to kilkakrotne wzmocnienie produktu w przedsiębiorstwie, powstanie ogromnego efektu trójwymiarowego, to promocja nowej sprzedaży przedsiębiorstw Najlepszy wybór na sprzedaż! Na dorocznym rumie, targach Canton Fair i innych dużych imprezach konferencyjnych na świecie są znakomite przedsiębiorstwa. Przyjęcie nadmuchiwanego modelu do reklamy i osiągnięcie idealnego efektu reklamowego! Mogą przyciągnąć uwagę niezliczonych ludzi, rozszerzyć zakres reklamy i osiągnąć cel, jakim jest realizacja ducha przedsiębiorczości. Jest to skuteczny sposób na upowszechnienie planu promocji klienta.

Szereg zastosowań

Jest to wysoce zintegrowana przenośna nadmuchiwana kopuła skorupy. Wzór użytkowy nadaje się głównie do nadmuchiwanych działań promocyjnych, uroczystości na świeżym powietrzu, działalności handlowej, miejsc rozrywki, nowo otwartej firmy itp. Wzór użytkowy ma zalety bezpieczeństwa, niezawodności, prostego zarządzania i wygodnej konserwacji.

Nasze Usługi

1.Przykład: Możemy dostarczyć zestaw naprawczy dla Ciebie.

2. Dostosowanie: Produkt może być wykonany zgodnie z rysunkiem dostarczonym przez klienta, można narysować ręcznie, wydrukować slogan reklamowy lub logo zgodnie z życzeniem klienta! Można również dostosować rozmiar, kolor i kształt produktu.

3. Po sprzedaży usługi: Mamy profesjonalny personel obsługi klienta posprzedażnych dla Twojej usługi, nasze produkty na ogół mają okres trwałości 1-2 lat, bez osoby do zniszczenia okoliczności, nasze produkty mogą być gwarantowane


Punkty do notatki

1. Przepuszczaj nie za dużo, 90% jest w porządku;


2. nie napełniaj gazu pod wysokim ciśnieniem ani nie napełniaj butli wysokociśnieniowej;


3. nie dotykaj ostrych przedmiotów podczas pompowania lub używania;


4. nie zbliżaj się do źródła ognia podczas pompowania i używania;


5. Nie próbuj zbyt mocno kopać.

Zapytanie