Namiot na zewnątrz namiotu z dmuchanym dachem

Szczegóły produktu


Namiot na zewnątrz namiotu z dmuchanym dachem


Szczegół:
Produkujemy nadmuchiwaną porcelanę w Chinach. Ten biały namiot kopułowy jest wykonany z plandek PVC, który jest wodoodporny, odporny na UV i trudnopalny i spełnia normę EN71. Specjalne przezroczyste okno na namiocie zmienia tradycyjne ciemne wnętrze tego okrągłego namiotu.
Na dole znajdują się kółka w kształcie litery D, które umocnią mobilny namiot igloo, możesz użyć wielu worków z piaskiem i cegieł, aby mocno przymocować kopułę. Podczas imprez, takich jak impreza, karnawał i promocja, nie musisz martwić się wiatrem.
Namiot ma średnicę 12m. Jest to konstrukcja dwuwarstwowa, grubość ściany wynosi około 0,5 m. Tak więc wewnętrzna dostępna przestrzeń to 11m. Można przyjąć, że około 80-90 osób ma posiłek wewnątrz lub około 180 osób stojących na imprezę lub koncert.
W namiocie użyliśmy mocnej torby PCV do pakowania i dmuchawy zapakowanej w karton.

Dostosowane mogą być dopuszczalne. Jeśli jakieś specjalne wymagania, zapraszamy tutaj.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot na zewnątrz nadmuchiwanego namiotu igloo na sprzedaż ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: odkryty nadmuchiwany namiot kopułowy igloo, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like