Dmuchana wystawa Dome Tent temporay budynek

Szczegóły produktu

Szczegół:

Nadmuchiwany namiot kopułowy ma szerokie zastosowanie.

Jest bardzo stabilny po założeniu, który może stać długo, bardzo wytrzymały.

Nadmuchiwany namiot może stanowić alternatywę dla solidnych mieszkań, takich jak duże wystawy, targi, wystawy czasowe lub długoterminowe na świeżym powietrzu, pokazy drogowe, uroczystości firmowe, hala sportowo-rekreacyjna, magazyn i inne duże aktywności na świeżym powietrzu, nie trzeba budować ani wynajmować innego pole, oszczędzanie funduszy i bardzo elastyczny i wygodny. Po zajęciach bardzo łatwo i łatwo można zebrać namiot w bardzo małej części, nie zajmować dużych zasobów ziemi, bardzo chronić środowisko.

Jest wodoodporny, odporny na wilgoć, blokada przeciwsłoneczna i tak dalej. Jeśli masz specjalne potrzeby, możemy również zaprojektować je do takich celów jak boisko sportowe, hala imprezowa, fabryka, magazyn, promocja produktów, wielka wystawa na świeżym powietrzu, konkurencja sportowa, turystyka i wypoczynek oraz inne zajęcia tymczasowe. 100% wykorzystanie przestrzeni, wysoka jakość i dobra cena, oszczędne i praktyczne.
Namiot jest ognioodporny, wodoodporny, o wysokiej wytrzymałości, długiej żywotności, silnej odporności na wiatr, wysokiej ochronie UV.
Oto kilka powiązanych kopuł, które można znaleźć w celach informacyjnych. Sprawdź.

   


Kupowanie przewodników

1). Jeśli potrzebujesz, wybierz przedmioty, których potrzebujesz, ilość zamówienia i wszystkie specyficzne wymagania.

2). Damy Ci najlepszą cenę ze szczegółami.

3). Jeśli potwierdzisz zamówienie, zrobimy fakturę Proforma z danymi zamówienia i płatności.

4). Rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu 50% depozytu.

5). Przeprowadzimy kontrolę jakości i zrobimy zdjęcia w celu potwierdzenia, aby sprawdzić, czy wymagane są jakiekolwiek zmiany.

6). Dokonamy / zwolnimy przesyłkę i prześlemy Ci dokumenty wysyłkowe po otrzymaniu pozostałej płatności.


Inflatable Mobile Dome Tent Supplier

Yolloy Outdoor Product Co., Ltd jest producentem pontonów z dobrze wyposażonymi obiektami badawczymi i silną siłą techniczną. Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są szeroko stosowane w pontonach i innych gałęziach przemysłu. Nasze produkty są powszechnie uznawane i zaufane przez użytkowników i mogą zaspokajać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Witamy nowych i starych klientów z różnych środowisk, aby skontaktować się z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!


Hot Tags: Dmuchana wystawa Dome Tent temporay budynek, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również