Wojskowy kamuflaż Nadmuchiwana armia Igloo Dome

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Fajny dmuchany namiot kopułowy w kamuflażu wojskowym

Szczegół:
Kamuflaż Nadmuchiwany namiot Igloo Military Dome
Ta kopuła może być przenośna na imprezy plenerowe lub biwakowe.
Można go łatwo ustawić za pomocą dmuchawy powietrza.
Rozmiar kopuły to 5 m średnicy, drzwi to 1,2 * 2 m.
Dzięki naszym nadmuchiwanym namiotom i budynkom na imprezy i spotkania, imprezy możesz wyróżnić się z tłumu i zwrócić uwagę, aby ludzie pamiętali i mówili o Twojej marce i wydarzeniu przez wiele dni. Masz gwarancję silnego przyciągania klientów. Nadmuchiwany namiot jest super idealny dla wygody i zbierania.
Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

  

Wojskowy kamuflaż Nadmuchiwana armia Igloo Dome to namioty, które można wykorzystać do celów kempingowych na świeżym powietrzu. Zwróć uwagę na projekt, sposób biwakowania, środowisko zajęć, materiał namiotu, rozmiar wnętrza itp.

Wybór koloru:

Wiele elementów do wyboru, który kolor może być całkowicie subiektywny, ale wybór koloru nadmuchiwanego namiotu, ale jest to wymagane. Najlepiej jest, aby kolor nadmuchiwanego namiotu był ostry i nienaturalny, aby inni mogli cię znaleźć na czas, gdy jesteś w niebezpieczeństwie lub potrzebujesz pomocy. Jeśli jest to naturalny kolor i las, śnieg, pustynia, kolor plaży jest podobny do innych ludzi, trudno jest znaleźć się w oddali.

Dla wczasowiczów i wspinaczy kemping z kolorowymi namiotami zmniejszy ryzyko zgubienia. Ale niespodziewanie, w malowniczym miejscu, dysonansowy kolor byłby postrzegany przez innych jako zanieczyszczenie wizualne. Dlatego u wielu turystów, rzadziej w sytuacji awaryjnej, wybór środowiska i koordynacja kolorów jest lepsza.

Konserwacja wojskowej kamuflażu Nadmuchiwana armia Igloo Dome

Po pierwsze, nieprofesjonalne obuwie robocze Nie należy dotykać namiotów wojskowych z kwasem, zasadami, solą i innymi substancjami chemicznymi, aby nie pogorszyć odkształcenia odśluzowywania korozyjnego.


Po drugie, umieść namiot w czystym i przewiewnym miejscu, aby wyschło naturalnie, nie wkładaj słońca pod słońce ani nie ustawiaj miejsca do pieczenia w wysokiej temperaturze, aby zapobiec klejem rekolekcyjnym lub odgumowaniu, przyspieszonym starzeniu.


Po trzecie, nie dotykaj trudnych do czyszczenia artykułów, takich jak atramenty węglowe, do kolorowego płótna namiotowego. Po oczyszczeniu płótna tego kolorowego namiotu wojskowego, nałóż pastę do zębów lub proszek białej kredy. Uważaj, osusz później, zapobiegaj przebarwieniom. Albo znajdź dwa czyste białe papiery w wojskowym namiocie powyżej, sucha łza; również zapobiegać przebarwieniom.


Po czwarte, siła powinna być delikatnie czyszczona podczas czyszczenia namiotu. Nie zmuszaj do zaciętego pędzla, aby nie krótkotrwale, ani nie zetrzyj wzoru ciała i dekoracji namiotu wojskowego.


Yolloy Outdoor chętnie korzysta z wysokiej jakości materiałów, prawdziwych wytycznych dotyczących zarządzania usługami, zasady dotrzymywania obietnic, a nowych i starych klientów wzajemnego wsparcia i wspólnego rozwoju.

Zapytanie