Oświetlenie LED Nadmuchiwany namiot kopułowy Igloo

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Oświetlenie LED Nadmuchiwany namiot kopułowy na imprezę w nocy

Szczegół:
Ten nadmuchiwany namiot z kopułą oświetleniową może być wykorzystany do celów reklamowych, imprez okolicznościowych, wesel i promocji. Jest bardzo uroczy, szczególnie w nocy, światło LED może być w różnym kolorze za pomocą pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu może łatwo złapać wzrok ludzi. Ponieważ tylko 75 kg po deflacji, może być przenośny jako ruchomy na miejsce różnicy, i bardzo łatwo jest ustawić go o 1 ~ 2 osoby w ciągu kilku minut. Okno nieba jest wykonane z przezroczystego PCV, więc może mieć bardzo dobry widok nieba. W dolnej części namiotu znajduje się wiele pierścieni D, więc można go dobrze zamocować, gdy używa się go do części zewnętrznej.
Możemy zrobić ten przedmiot w innym rozmiarze od 5 ~ 25 m, więc klient może wybrać większy lub mniejszy rozmiar kopuły, jeśli będzie musiał go użyć w innym celu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. zapewniamy nadmuchiwane rozwiązanie dla naszego klienta.

  

Wykonujemy również nadmuchiwany namiot schroniskowy, nadmuchiwany budynek i pontony o konstrukcji powietrznej. Ten budynek powietrzny jest powszechnie używany jako nadmuchiwana osłona sceny, stolik, garaż, magazyn.


Zapytanie