Nadmuchiwany budynek X Exhibition Dome

Szczegóły produktu

Zewnętrzny nadmuchiwany namiot kopułowy na imprezę imprezową można bardzo szybko nadmuchać i opróżnić, jest łatwy do spakowania i noszenia, jest doskonałym pomocnikiem na imprezę plenerową i inne imprezy.


Nadmuchiwany namiot na duże wydarzenie, nadmuchiwany namiot imprezowy, który jest najlepszą sprzedażą na imprezę plenerową, targi wystawowe, wydarzenia reklamowe, promocje, kolor, rozmiar i drukowanie logo dostosowane

Nadmuchiwany budynek kopuły, wykonaliśmy całą ramę rury powietrznej w szczelnej konstrukcji, więc potrzebuje pompy powietrza, aby ją nadmuchać, po nadmuchaniu może utrzymać nadmuchiwany kształt przez wiele dni, nie potrzebuje pompy powietrza do nadmuchania go przez cały czas korzystasz z nadmuchiwanego namiotu. Ponieważ cała konstrukcja namiotu jest wodoodporna. Dzięki temu może być dobrze używany od słonecznych dni do deszczowych dni. Technika zgrzewania termoformowanego zapewniająca 100% bezpieczeństwo różnorodnych zastosowań.

Przed naszą produkcją wykonamy również rysunek projektowy 3D do potwierdzenia, zanim go wyprodukujemy. Poniżej znajduje się rysunek projektowy 3D tej nadmuchiwanej kopuły wystawowej w różnych widokach.

kopuła bez osłony ściennej - 1 kopuła bez osłony ściennej - 2
Inflatable dome buildingInflatable X  shape dome

kopuła z okładziną ścienną widok od wewnątrz
Inflatable exhibition dome Inflatable dome building

Czy potrzebujesz nadmuchiwanego budynku szybko ustawionego i wzniesionego w kilka minut, lekkiego i stabilnego, ten nadmuchiwany namiot kopułowy pomoże ci łatwo rozwiązać to pytanie. Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły, zapraszamy do kontaktu, pomożemy zbudować idealny namiot, który chcesz.

FAQ
P: Czy możesz wydrukować moje logo na produktach?
Odp .: tak! Wystarczy, że zaoferujesz nam logo w pliku CDR lub AI.

P: co zawiera produkty?
Odp.: W zestawie znajduje się standardowa pompa powietrza CE / UL, torba do przechowywania o wysokiej wytrzymałości, pierścienie typu D i zestawy naprawcze.

P: Czy masz jakąkolwiek gwarancję na swoje produkty? Jak mogę to zrobić na wypadek uszkodzenia?
Odp .: Gwarancja wynosi 2 lata.Wszystkie nasze produkty są dokładnie testowane przez maszynę do prób ciśnieniowych przed pakowaniem i wysyłką.Jeśli używasz go we właściwy sposób, może być używany przez wiele lat.
P: Twoja dmuchawa spełnia wymagania CE / UL?
Odp.: Tak, możemy zaoferować dmuchawę CE / UL o różnej mocy w zależności od kraju
P: Jaki jest' to czas realizacji?
Odp.: Czas realizacji zależy od ilości i czasu złożenia zamówienia.
Zwykle na 1-3 sztuki można je ukończyć w ciągu 7-12 dni roboczych


Hot Tags: nadmuchiwany budynek kopuły wystawienniczej x, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like