Nadmuchiwana rura do pływającego roweru wodnego

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Water Bike to połączenie sportów wodnych i jazdy na rowerze w jednym wyjątkowym pakiecie.

Mówi się, że rower stanowi świetny sposób na poruszanie się po wodzie, jednocześnie biorąc pod uwagę widoki i ciesząc się wszystkimi korzyściami zdrowotnymi związanymi z jazdą na rowerze - tylko bez nieodłącznego niebezpieczeństwa grania w rosyjską ruletkę w ruchu.

water bike


POZYTYWNE

Prosty w użyciu
Łatwe do złożenia
Zabawne ćwiczenie
WszechstronnyMamy wiele dmuchanych zabawek wodnych i możemy w razie potrzeby zaoferować bezpłatny projekt. Takie jak wałek do wody, dmuchana huśtawka, pływający park, pływająca góra lodowa, suwak wodny i tak dalej. Aby mieć pewność , że otrzymasz od nas produkt w 100% wysokiej jakości. Produkujemy go w plandece PCV 0,9 mm, która jest odporna na promieniowanie UV, trudnopalna, wodoodporna, nieszkodliwa i wytrzymała . Co ważniejsze, budujemy podwójnie ogrzewany wewnątrz i na zewnątrz, aby zapewnić wysoką szczelność. Nie ma problemu z używaniem przez ponad 5 lat i oferujemy 2 lata gwarancji na nasze produkty.Nasze usługi:

1. Odpowiemy na twój email jak tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon mają 24 godziny otwarcia na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinny test zauroczenia i deflacji dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Śledzimy Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie zostanie zaspokojone, daj nam znać. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom i rozwiązać problem.YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane rury do rowerów pływających na wodzie z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie