Nadmuchiwany namiot kopułowy Stargazing Camping

Szczegóły produktu

Czy chcesz spać z księżycem,gwiazdy i słodycz pola w godzinach wieczornych? Tak, nadmuchiwany namiot kempingowy YOLLOY pomoże Ci sprawić, że wszystkie te rzeczy się wydarzy. Jest przenośny i łatwy do osiedlenia. Co ważniejsze, przezroczysty PVC jest w 100% przezroczysty,wyraźnie widać wszystko na zewnątrz bez przeszkadzania komarom lub latającym zwierzętom.

inside inflatable arch dome tent

Standardowy nadmuchiwany namiot bezchmurny kopuła może wytrzymać -15 stopni do 70 stopni termperature rate, więc nie martw się o zimne dni nawijania i gorące letnie dni. Materiał, którego używamy to standardowa plandeka PCV CE ROHS i przezroczysty PVC. Są odporne na promieniowanie UV, trudnopalne, wodoodporne, nieszkodliwe i o wysokiej twardości.


Dodatkowo, nie martw się o produkcję żadnej różnicy w stosunku do umysłu, rysunek projektu 3D będzie dokładny, aby pokazać wszystkie szczegóły przed produkcją. Będziesz miał bardzo wyraźnie wszystkie szczegóły przed produkcją.Poniższy obraz jest projekt i naprawdę element dla odniesienia.

dome tent with design 690x258


Kiedy travling z rodziną, maraton w montains lub o imprezy w nocy. Nasz nadmuchiwany namiot kopułowy z gwiazdami oferuje piękny widok na naturn sky star bez żadnych zastrzeżeń. Czy chcesz zapalania się gwiazdami? Następnie ten namiot będzie właściwym namiotem, którego potrzebujesz.


FAQ:
P1: Czy mógłbyś zrobić na zamówienie nadmuchiwany namiot?
O: Tak. Jeśli masz zdjęcie i rozmiar, możemy zrobić na zamówienie nadmuchiwany namiot dla Ciebie.


P2: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na namiocie?
O: Tak, potrzebujemy Twojego obrazu lub logo na wykresie Vector wykonanym przez firmę CorelDraw lub Adobe Illustrator.


P3: Czy organizujesz wysyłkę?
Odp .: Tak, możemy zorganizować wysyłkę drogą morską, powietrzną lub ekspresową, zależy to od naszych klientów.


P4: Jak rozpocząć zamówienie i zorganizować dostawę?
Odp .: rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu 50% depozytu, po zakończeniu zamówienia wyślemy Ci prawdziwe zdjęcia do potwierdzenia i poprosimy cię o przesłanie salda, a następnie wyślemy je do Ciebie.


P5: Jak wyczyścić nadmuchiwany namiot?
O: Wystarczy użyć mydła lub czystej wody. Nie używać żadnych rozpuszczalników.


Hot Tags: nadmuchiwany namiot kopułowy z obserwacją gwiazd, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like