Nadmuchiwany namiot kopułowy do obserwacji gwiazd

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Czy chcesz spać wieczorem z księżycem, gwiazdami i słodyczą pola? Tak, nadmuchiwany namiot kempingowy YOLLOY do obserwacji gwiazd pomoże Ci to osiągnąć. To' jest przenośny i łatwy do ustalenia. Co ważniejsze&# 39, przezroczysty PVC jest w 100% przezroczysty,możesz wyraźnie zobaczyć wszystko na zewnątrz, nie przeszkadzając komuś lub latającym zwierzętom.

inside inflatable arch dome tent

Standardowy nadmuchiwany przezroczysty namiot kopułowy może wytrzymać temperaturę od -15 stopni do 70 stopni, więc nie należy' nie martw się o zimne dni i gorące letnie dni. Materiał, którego używamy, to standardowa plandeka PVC CE ROHS i przezroczysty PVC. Są odporne na promieniowanie UV, trudnopalne, wodoodporne, nieszkodliwe i wytrzymałe.


Ponadto, nie' nie martw się o produkcję żadnych różnic z twojego umysłu, rysunek projektu 3D będzie dokładny, aby pokazać wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem produkcji. Przed rozpoczęciem produkcji będziesz miał bardzo wyraźnie wszystkie szczegóły.Poniższy obraz to projekt i naprawdę pozycja w celach informacyjnych.

dome tent with design 690x258


Podczas podróży z rodziną, maratonu w górach lub imprezowania w nocy. Nasz nadmuchiwany namiot kopułowy umożliwiający obserwację gwiazd zapewni Ci piękny widok gwiazd na niebie, bez żadnych zastrzeżeń. Chcesz rozświetlić gwiazdy? Wtedy ten namiot będzie odpowiednim namiotem, którego potrzebujesz.


FAQ:
P1: Czy mógłbyś wykonać nadmuchiwany namiot na zamówienie?
Odp .: tak. Jeśli masz zdjęcie i rozmiar, możemy zrobić dla Ciebie nadmuchiwany namiot na zamówienie.


P2: Czy możesz wydrukować moje zdjęcie lub logo na namiocie?
Odp .: Tak, potrzebujemy Twojego zdjęcia lub logo na wykresie wektorowym utworzonym przez CorelDraw lub Adobe Illustrator.


P3: Czy organizujesz wysyłkę?
Odp.: Tak, możemy zorganizować wysyłkę drogą morską, lotniczą lub ekspresową, zależy to od naszych klientów.


P4: Jak rozpocząć zamówienie i zorganizować dostawę?
Odp .: rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu wpłaty w wysokości 50%, po zakończeniu zamówienia prześlemy Ci e-mailem prawdziwe zdjęcia w celu potwierdzenia i poprosimy o przesłanie salda, a następnie wyślemy je do Ciebie.


P5: Jak wyczyścić nadmuchiwany namiot?
O: Po prostu użyj mydła lub czystej wody. Nie używaj żadnych rozpuszczalników.


Zapytanie