Iglu Była nadmuchiwana forma Ice Igloo

Szczegóły produktu

Igloo nadmuchiwana forma może być wykorzystana do budowy pawilonu sztuki na terenie kampusu i została ponownie wykorzystana do budowy igloo. Pierwsze gumowe rurki były owinięte wokół niego i zamocowane razem z linami. Po tym, jak rury przykryły całe pneu, rury zostały podłączone do układu chłodzenia. Glikol cieczowy chłodzący był pompowany przez rurki w temperaturze około -12 °C. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury rury były spryskane wodą. Warstwy lodu powoli pokrywały cały pneu. Kiedy warstwa lodu była gruba enoaqwugh pneu został deflated i usunięte pozostawiając doskonałą stabilną i piękną strukturę lodu.

Przed produkcją, zrobimy projekty 3D do kontroli, dzięki czemu możesz wiedzieć, czego chcesz jaśniej.

3D design drafts of igloo inflatable mould

Ta kopuła igloo jest piękna i praktyczna. Dobry Iglu Former może utrzymać temperaturę wewnętrzną na poziomie około 0 stopni, gdy minus 40 stopni na zewnątrz. Nadmuchiwane igloo są zazwyczaj budowane w otwartych i słonecznych miejscach. Jego najbardziej unikalną cechą jest kopuła,która jest mocna i niezawodna bez żadnej struktury nośnego. Eskimosi żyli w takich igloo od pokoleń i stali się pięknym cudem świata.

W świecie lodu i śniegu,igloo są jak śnieżki. Z wysokości wyglądają bardzo uroczo i pięknie Ze względu na swój niepowtarzalny kształt, igloo jest kochane przez wielu ludzi. W miejscu o ciepłym klimacie,ludzie nie byli w stanie zbudować takiego domu, więc każdy pragnie żyć w igloo.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć igloo byłych nadmuchiwane w celach informacyjnych:

some pictures of igloo former inflatable

Wszyscy wiemy, że Arktyka jest bardzo zimna,ale Eskimosi mieszkający tam żyją w domach z lodem. W związku z tym, mamy pytanie,dlaczego jest tak ciepło, aby pozostać w igloo?

Arktyczne śniegi przez cały rok,a temperatura wynosi na ogół około minus 40 stopni do minus 50 stopni. Ze względu na brak lokalnych materiałów budowlanych, Eskimosi pokroić lód w kostkę, a następnie zbudowany domy na śniegu. Te domy zbudowane na lodzie są igloo widzimy. Ze względu na temperaturę otoczenia,lodowe igloo nie może stopić się przez długi czas.

Niestandardowe usługi są dopuszczalne, inny kolor nadmuchiwane folii wsparcie formie namiot igloo:

different color inflatable foil support form igloo tent

Hot Tags: Iglu Była ice Igloo Nadmuchiwana pleśń, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również