Nadmuchiwana konstrukcja kopuły namiot łukowy

Szczegóły produktu

Osiem długich nogawek namiotu kopułowego nadaje się do wielu imprez, szczególnie na lato. Górny dach jest odpowiedni dla cienia, podczas gdy dolne drzwi mogą być rozładowane, więc będzie bardzo wentylowany i komfortowy, gdy przyjdzie wiatr.

Materiał nadmuchiwanego namiotu kopułowego to platonowa plandeka z PCW, która jest trudnopalna, odporna na promieniowanie UV, wodoodporna, nieszkodliwa i trwała.


Jeśli podoba Ci się nasz namiot z nadmuchiwaną strukturą kopuły, podaj nam numer osoby, którą chcesz umieścić, status witryny i jej wykorzystanie. A następnie zaproponujemy Ci najbardziej odpowiedni styl, rozmiar i materiał. Oczywiście, możemy również wykonać nadmuchiwany namiot na zewnątrz całkowicie zgodnie z Twoimi wymaganiami (projekt, rozmiar i kolory).

Materiałem nadmuchiwanej konstrukcji kopuły jest plandeka PVC. Wszystkie są ognioodporne i wodoodporne. Możemy wykonać dmuchany namiot przez dwa rodzaje wykonania. Nadmuchiwana konstrukcja kopuły to spawanie na gorąco, które specjalizuje się w produkcji szczelnego namiotu.

Wykonujemy podwójne szwy wszędzie, z czterokrotnym szyciem w dolnych punktach nacisku; podwójne szwy wewnątrz i podwójne szwy na zewnątrz, dzięki czemu nadmuchiwana konstrukcja kopuły jest wystarczająco mocna do zabawy.

Hot Tags: Nadmuchiwana konstrukcja kopuły namiot łukowy, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like