Igloo Shape Inflatable Lighting Dome Tent

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kopułowy z oświetleniem LED


Szczegół:
Dla tego namiotu kopułowego jest to całkowicie biały materiał, który sprawia, że namiot wygląda ładnie. Po udokumentowaniu świateł namiot jest naprawdę atrakcyjny w każdym wydarzeniu, bez względu na to, czy jest to impreza czy impreza promocyjna, będzie skupiony.
Jednocześnie jest łatwy w konfiguracji i transporcie, a także popularny w przypadku wydarzeń, które służą tylko do natychmiastowego użycia. I jest wejście do schroniska. Średnica wynosi 6 m, ale jeśli potrzebne są inne rozmiary, jest również w porządku. A jeśli chodzi o tę kopułę, jeśli potrzebujesz więcej świateł w kopule, możemy wykonać okna nieba, każdą prośbę, daj nam znać.

  

Poniżej znajduje się zdjęcie kopuły, które zostało zmontowane za pomocą paska LED, który może być zmieniony 7 kolorami przez zdemontowaną chłodnicę.

  Pasek LED w namiocie

Nadmuchiwany namiot w kształcie Igloo można dołączyć światła LED.

Nadmuchiwany namiot w kształcie igloo może według punktów świetlnych LED kolor, można podzielić na czerwony, pomarańczowy, zielony (podzielony żółty zielony, standardowy zielony i czysty zielony), niebieski i tak dalej.

Według diod elektroluminescencyjnych na domieszkowanym lub nie domieszkowanym środku rozpraszającym światło, barwionych lub bezbarwnych, wspomniane powyżej różne kolory diod elektroluminescencyjnych można również podzielić na kolorowe przezroczyste, bezbarwne i przezroczyste, kolorowe i bezbarwne rozproszone cztery typy. Rozproszone diody elektroluminescencyjne i światło.

LED z zasilaczem niskonapięciowym, napięcie zasilania w zakresie 6-24V, w zależności od produktu, więc jest to stosunek zużycia zasilania wysokonapięciowego. Bezpieczniejsza moc, szczególnie dla namiotu w kształcie nadmuchiwanego Igloo.

Hot Tags: igloo kształt nadmuchiwane oświetlenie namiot kopułowy, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like