Ice Igloo Making Nadmuchiwany namiot kopułkowy

Szczegóły produktu

Co to jest nadmuchiwane Igloo?

Nadmuchiwane igloo oferuje tymczasową, odporną na warunki atmosferyczne przestrzeń dla dzieci bawiących się w śniegu i lodzie. Ta bujna struktura, w kształcie tradycyjnego igloo i barwiona jak biały lub niebieski lód, napełnia się pompą. Może siedzieć na zewnątrz, wewnątrz lub na wodzie. Jakby dom zabaw spotkał namiot,nadmuchiwane igloo gwarantuje godziny zabawy obok bałwanów, sanek i gorącej czekolady.

 

Zakup nadmuchiwanej kopuły igloo sprawi, że będzie to świetna konstrukcja na każdą pogodę, którą można tymczasowo wznieść i zdjąć w ciągu kilku minut. Segmentowy, kopułą kształt playhouse spodoba się wyobraźni dzieci, ponieważ udają, że są wędkarstwo lodowe, wspinaczka Mount Everest, lub wyścigi psów zaprzęgowych na Alasce.

 

Ten nadmuchiwany namiot ice igloo jest jednowarstwowy i uszczelniony powietrzem, który może pozostać przez wiele dni po napompowaniu. Materiał, którego użyliśmy do tej kopuły jest 22 uncji komercyjnej klasy plandeki PCV, który jest jednym z najsilniejszych materiałów na świecie, jego zastosowanie temperatura: -15 ° C + 70 ° C, więc ten model jest specjalnie używany do produkcji snow house.

 

Czy wiesz, jak zrobić snow house? Oto kroki jak poniżej, aby uzyskać informacje:

 

Technika polega na budowaniu śniegu stopniowo wokół boków. Jak robi się wyżej, śnieg rzeczywiście obligacji i staje się dość silny. I nie wywiera żadnej siły na kopułę. Może wtedy wspierać śnieg, który na nim nałożymy.

Proces trwa od 8 do 12 godzin, budując się stopniowo i pozwalając na ustawienie śniegu po drodze.

 

Oto kilka zdjęć gotowych snow house z naszych klientów, jak poniżej:

pictures of finished snow house from our clients


Nadmuchiwane igloo może być używane na wycieczkach kempingowych, wakacjach narciarskich, imprezach urodzinowych i wycieczkach śnieżnych, ponieważ jest lekkie i łatwe w konfiguracji. W zależności od ich średnicy wewnętrznej i wysokości,mogą usiąść w kręgu i udawać pieczone pianki lub wstać i omówić walkę na śnieżki. Zawsze miej oko na zabawę dzieci. Z przodu i z tyłu łukowe wejścia w większości przezroczyste igloo, powinny być łatwe do wykrycia.

 

Użyj nadmuchiwanego lodowego igloo w pomysłowy sposób. Tęsknisz za płatkami śniegu i jazdą na łyżwach w lipcu? Odkopać igloo i mieć zimowe tematyce strony z szyszek śniegu i futrzane kapelusze. Wprowadź igloo do basenu jako mieszankę tratwy i pływającej altanki. Może możesz dodać nadmuchiwane zabawki pingwina i niedźwiedzia polarnego. Wewnątrz domu, umieścić igloo w piwnicy, pokoju zabaw lub strychu, funkcjonować jako dom zabaw.

 

Więcej stylu odniesienia nadmuchiwany namiot kopuły lodu igloo w innym kształcie i rozmiarze, jak poniżej:

inflatable ice igloo dome tent in different shape and size


Hot Tags: ice igloo co nadmuchiwany namiot kopułowy, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like