Wielki nadmuchiwany Namiot Namiotowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Wielki nadmuchiwany Namiot Namiotowy

Szczegół:

Specjalizujemy się w produkcji gigantycznego nadmuchiwanego namiotu, białego namiotu kopułowego, nadmuchiwanej kopuły, nadmuchiwanego namiotu imprezowego, namiotu projekcyjnego. Posiadamy profesjonalnego projektanta, zdolnego pracownika do zaoferowania Państwu wysokiej jakości produktów i dobrej obsługi, oczywiście porównywalnych cen.

Szczegóły świetnej nadmuchiwanej namiotu kopułowego

Wymiar: 25 × 37 × 9MH


Materiał: plandeka PCW o dużej gęstości i dużej wytrzymałości 1000DX1000D wykonana w Plato Chemical

Wielka nadmuchiwana namiotowa kopuła jest wykorzystywana głównie w komercyjnym biznesie, kulturze, sporcie, podczas podróży. Szczególnie stosowany w studiu filmowym i telewizyjnym, rekreacyjnym i wakacyjnym. Porównywany z normalnymi budynkami.

Dmuchana namiotowa kopuła jest tańsza. Jest to nowy produkt, który jest bardziej konwergentny, piękniejszy.Wewnątrz namiotu znajduje się duży obszar, który nadaje się do gier sportowych, imprez, pokazów imprez, wystaw itp.


Jest wodoodporny i ognioodporny.


Usługi YOLLOY OUTDOOR

1. Profesjonalny, bezpłatny projekt dostosowany do Twoich potrzeb;

2. Profesjonalne doradztwo i natychmiastowa reakcja;

3. Wszystkie produkty zostaną przetestowane i poprzez kontrolę jakości w naszej fabryce przed pakowaniem;

4. Po zakończeniu zamówienia, zrobimy zdjęcia z każdym szczegółem i prześlemy te zdjęcia do klientów do kontroli. Możemy nawet wziąć wideo dla klientów;

5. Doskonała obsługa po sprzedaży, aby upewnić się o swojej satysfakcji.

Wszyscy wierzymy, że Klient jest Bogiem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić każdego klienta i rozwiązać wszystkie pytania związane z pontonami. Nie narzekaj.

Zapytanie