Nadmuchiwany namiot kopułowy Igloo na imprezę plenerową

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot kopułowy igloo firmy YOLLOY w Chinach

Zrobiliśmy bąbelkowy namiot kopułowy o średnicy 21 m. Rozmiar może wynosić odpowiednio 3 m-30 m. Jeśli masz specjalne pomysły na nadmuchiwany namiot kopułowy YOLLOY, daj nam znać, możemy go dla Ciebie zaprojektować i doradzić, czy jest coś trudnego podczas produkcji.

Nasz nadmuchiwany namiot kopułowy igloo może być używany w wielu imprezach okolicznościowych, takich jak imprezy promocyjne, przyjęcia weselne, kolacje, lub w celu pomocy w przypadku katastrof, użytku rodzinnego do odpoczynku, rozrywki i parkowania samochodu i tak dalej. Jest szybsze ustawienie i wielokrotnego użytku. Co więcej, nadmuchiwany namiot kopułowy jest absolutnie bezpieczny. Materiał spełnia certyfikaty CE ROHS FCC UL. Jest odporny na promieniowanie UV, wodoodporny, trudnopalny, nieszkodliwy i trwały.

Dowiedz się więcej o szczegółach naszego białego namiotu kopułowego w następujący sposób

1, dwuwarstwowy materiał szyje na obszarach naprężeń, takich jak spód słupków domu odbić, wyskakujące okienka,

wejścia i szwy podłogowe o dużym natężeniu ruchu, aby zbudować grę silniejszą i bezpieczniejszą.

2, Każdy bramkarz będzie miał 8 sztuk dużych kotwic bezpieczeństwa pierścienia D przynajmniej, aby jednostki stały się bardziej stabilne, a zjeżdżalnia będzie miała więcej.

3, Dysponuj niezawodnymi suwakami klasy handlowej z osłoną na rzepy. Wszystkie mają zintegrowane klapy zwrotne na zamkach deflacyjnych, aby zmniejszyć wyciek powietrza.

4, Pusty transparent biznesowy, wizytownik, dostępny znak ostrzegawczy.


Przede wszystkim jest przenośny, trwały i wygodny, możesz go używać zawsze i wszędzie, gdzie go potrzebujesz! Cały nasz nadmuchiwany namiot jest bardzo bezpieczny, nawet namiot jest uszkodzony przez przypadek, spadnie bardzo powoli, więc ludzie w środku mają wystarczająco dużo czasu, aby się wydostać, a także można go naprawić w tym czasie.


Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoimi wymaganiami, takimi jak rozmiar, kolor i wzór, a także możemy umieścić na nim Twoje logo. Pls nie wahaj się z nami skontaktować.

Hot Tags: Nadmuchiwany namiot kopułowy Igloo na imprezę plenerową, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like