12-metrowa nadmuchiwana kopuła Igloo Event

Szczegóły produktu

Jeśli chodzi o nadmuchiwaną kopułę imprezową, przyciągnie ona wzrok&# 39 z daleka ze względu na świeży kolor i wygląd. I' jestem pewien, że nie masz co do tego wątpliwości. Może być używany na wszelkich imprezach, takich jak targi, imprezy rodzinne, wynajem namiotów, szkoła, imprezy kościelne, tunel sportowy lub promocja biznesu, możemy również wyprodukować produkty według projektu, nadruku, rozmiaru, koloru i tak dalej.


Dzięki naszemu nadmuchiwanemu namiotowi igloo możesz wygrać wiele radości i cieszyć się każdą chwilą! Mogę również uszczęśliwić Twoich klientów, co przyniesie Ci wiele korzyści ekonomicznych. Nigdy nie zobaczysz takiego produktu, ekonomicznego, ale o wartości inwestycyjnej!

Oto kilka udostępnionych zdjęć od naszych klientów:

Korzyść:

1, Ponad 10 doświadczenia w nadmuchiwanym przemyśle

2, producent i cena fabryczna

3. Małe MOQ jest dopuszczalne


Nasze usługi:

1. Odpowiemy na Twój e-mail, gdy tylko go otrzymamy.

2. Skype i telefon są otwarte 24 godziny na żądanie.

3. TQC dla każdego procesu produkcyjnego.

4. 24-godzinne Zauroczenie& Test opróżniania dla każdego produktu, aby uniknąć wycieku powietrza.

5. Będziemy kontynuować Twoją obsługę posprzedażną, jeśli coś nie będzie zgodne z&# 39, nie bądź zadowolony, daj mi znać. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania i rozwiązać problem.


Jeśli ktoś jest tym zainteresowany, nie wahaj się z nami skontaktować, a my pomożemy w wykonaniu idealnego namiotu, który chcesz.

Hot Tags: 12m nadmuchiwana kopuła imprezy igloo, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like