Biały, szczelny nadmuchiwany namiot miniaturowy z kostki

Szczegóły produktu


Biały, szczelny nadmuchiwany namiot miniaturowy z kostki


Szczegół:
Jest to szczelny nadmuchiwany namiot z kostki i jest szeroko stosowany jako przenośne studio, sklep wędrujący. Jest to również bardzo dobra opcja jako propaganda zarówno do reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Produkujemy ją w materiale plandekowym 1000D PCV poprzez spawanie wysokotemperaturowe, to jest łatwe do ustawienia przez pompę powietrza, aby nadmuchać, a po nadmuchaniu, może utrzymać kształt przez kilka dni, nie będzie potrzebować energii elektrycznej, aby nadmuchać go przez cały czas.
Wszystkie kolory, okna i drzwi mogą być dostosowane do twoich wymagań. Jeśli masz jakiś pomysł, proszę podziel się z nami, chętnie pomożemy z tobą.
Na dole znajdują się zapięcia D pierścieni, dzięki czemu namiot może być zakotwiczony dla zachowania bezpieczeństwa.
Poniżej zdjęcie przedstawia szczegóły namiotu.

Pierścień D na doleArkusz gruntowyplastikowe pierścienie w środku 

Jesteśmy fabryką wyspecjalizowaną w produkcji dmuchanych elementów w Chinach od ponad dziesięciu lat. Jesteśmy dobrzy w nadmuchiwanym namiocie, zamkach do gry w bouncer i zabawkach w parku wodnym, a także na zamówienie. Wszystkie rozmiary, kolory i logo można dostosować do własnych potrzeb. wymaganie.

Ten rodzaj nadmuchiwanego namiotu kopułowego jest łatwy w instalacji i obsłudze, wystarczy podłączyć prąd za pomocą wtyczki i sprawić, że dmuchawa działa. Oświetlenie LED RGB można zainstalować wewnątrz nadmuchiwanego namiotu kopułowego, dzięki czemu sam namiot będzie wyglądał pięknie. Możesz także wydrukować logo lub hasło na namiocie, co łatwo widać.


Nadmuchiwany namiot kopułowy może być ozdobiony na wydarzenie lub imprezę, a także może wydrukować niestandardowe logo na

produkt do reklamy lub promocji.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, prosimy o kontakt, chętnie Ci go przedstawimy.

Hot Tags: biały uszczelniony dom nadmuchiwany namiot mini cube, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like