Namiot nadmuchiwany biały namiot imprezowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Namiot nadmuchiwany biały namiot imprezowy


Szczegół:
Biały nadmuchiwany namiot imprezowy na imprezę weselną
Rozmiar: 32mx12mx6.5mH
Materiał: tkanina PVC

Ten biały nadmuchiwany namiot jest specjalnie zaprojektowany do dużych przyjęć, takich jak wesele, mięsożercy lub przyjęcie z okazji kolacji i tak dalej. Ze spadkiem na stropie woda prawie nie pozostaje na górze, więc nawet w deszczu nie będzie wody na szczycie, co może spowodować zawalenie się białego nadmuchiwanego namiotu.

A nasz biały nadmuchiwany namiot może być również produkowany z oknami zgodnie z życzeniem klienta. biały nadmuchiwany namiot jest duży dla wielkości pokoju. Będzie odpowiedni na wiele okazji.

Opis:

Sprawiamy, że reaktywujemy się we wszystkich słabych punktach, w tym w części stawowej, obracając kukurydzę, sprężystym terenie ... itd., Wykonując podwójne lub czterokrotne przeszycia za pomocą wstęgi. Dodatkowa taśma wzmocniona taśmą we wszystkich punktach naprężenia i panelach wewnętrznych, gwarantująca trwałość pontonów. Podwójne szwy w całym urządzeniu z potrójnym szwem i cztero-szwy w kluczowych obszarach wewnątrz podstawy urządzenia do durszlaków gwarantowanych guru.

Wykonujemy kontrolę jakości DWUKROTNIE. Pierwsza runda inspekcji przez inspektora produkcji na stole, gdy nadmuchiwane wykończone i przed wysłaniem ich do magazynu. Przed wysłaniem do klienta, inspektor jakości zorganizuje nadmuchanie, aby wykonać drugą rundę kontroli, aby zagwarantować dostawę wysokiej jakości pontonów do klientów.

Na każdym wylocie powietrza wykonujemy instruktaż klap powietrznych Safty, który zapobiega szybkiemu wydostawaniu się powietrza po odcięciu zasilania, aby zapewnić graczom bezpieczeństwo.

Ta oferta namiotów zarówno wielkości jak i kolorów może być zindywidualizowana ... Może zapewnić szeroki wybór zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak gigantyczny namiot imprezowy, namiot wystawowy lub namiot imprezowy i namiot reklamowy. Również możemy zrobić zgodnie z projektem klienta.


Zapytanie