biały namiot nadmuchiwany namiot imprezowy

Szczegóły produktu


biały namiot nadmuchiwany namiot imprezowy


Szczegół:
Ten biały namiot jest produkowany dla klienta Gwatemali, używają tego namiotu do organizowania wszelkiego rodzaju imprez, takich jak wesele, impreza, promocja i tak dalej. Wielkość namiotu wynosi 35m x 15m na zewnątrz. Jest to ogromny namiot o grubości 1 m.
Dla projektu istnieje kilka wejść do tunelu, aby ludzie mogli się dostać. Kiedy trzeba zainstalować klimatyzator, aby utrzymać zimne lub ciepłe powietrze w środku, można zainstalować drzwi obrotowe przy wejściu. Pomoże to utrzymać temperaturę wewnątrz i pozwoli ludziom łatwiej się dostać.
Dostęp do węża klimatyzatora, opraw oświetleniowych, drobne szczegóły sprawiają, że ludzie mogą go używać wygodniej.
Aby zrobić dobrą poprawkę, istnieje wiele zakotwiczeń, zarówno u dołu, jak i u góry. Za pomocą worka z piaskiem lub worka na wodę lub kołków namiot można dobrze zamocować. I pamiętaj, aby zrobić dobrą poprawkę, bez względu na to, jakiego rodzaju zdarzenia przed rozpoczęciem pracy.

anchoring for white tent  roll up door with air conditioner hose hole  white tent under lights decoration 

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami swobodnie.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani namiot na nadmuchiwane namioty imprezowe na sprzedaż w fabryce profesjonalnej i produktywnej. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: biały namiot ślubny nadmuchiwany namiot imprezowy, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like