Czerwony namiot imprezowy na nadmuchiwane imprezy

Szczegóły produktu


Czerwony namiot imprezowy na nadmuchiwane imprezy


Szczegół:
Nadmuchiwany namiot imprezowy Red Cube
Ta czerwona nadmuchiwana namiot ślubny ma wymiary 12m x 9m dla części ciała, ściana ma grubość 0,5m. To jest z 3 wejściami, z których jeden z przodu, dwa są po przeciwnej stronie. Czerwony nadmuchiwany namiot ślubny jest zwykle używany jako namiot imprezowy, namiot koncertowy, dwuwarstwowa struktura kubków powietrznych, namiot do projekcji filmów lub rozwiązanie wydarzeń tymczasowych i tak dalej.
Czerwony nadmuchiwany namiot ślubny potrzebuje miejsca o wymiarach co najmniej 15m x 12m. Wewnętrzna przestrzeń wynosi około 88 metrów kwadratowych, nadaje się na około 88 miejsc na kolację i około 160 osób na imprezę lub koncert. Jeśli inne zdarzenia, zależą od aranżacji.
A jeśli nie masz tak dużo miejsca, możemy skrócić lub usunąć wpis w tunelu, aby zwiększyć przestrzeń za pomocą stopy.

Dwuwarstwowa struktura sześcienna powietrza w gorącej sprzedaży.

Oprócz podwójnej struktury sześciennej powietrza, mamy również wiele innych rozwiązań, takich jak namiot kopułowy, namiot pająka, namiot tunelowy i tak dalej. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Wysyłka:

  1. W przypadku ilości próbnych zwykle wysyłamy części w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

  2. Części mogą być wysyłane przez DHL / EMS / TNT / FedEx / UPS lub inną specjalną metodą. Ułożymy je dla ciebie, jeśli nie masz żadnych preferencji w stosunku do przewoźnika ekspresowego.

  3. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne wypadki, opóźnienia lub inne problemy, za które odpowiedzialność ponosi usługa shippig.

  4. Wszelkie cła lub inne opłaty są związane z importem.

  5. Zastanawiam się, czy akceptujesz małe zamówienia?

FAQ

Pls można się z nami skontaktować bez względu na to, ile produktów chcesz, postaramy się jak najlepiej, aby uzyskać najlepszą cenę dla Ciebie.

2. Czy możesz zrobić OEM?

Akceptujemy wszystkie zamówienia OEM, po prostu daj nam swój projekt, wkrótce przygotujemy dla Ciebie próbki.

3. Czy możesz zaprojektować dla mnie projekt?

Mamy doświadczonych projektantów, zgodnie z twoimi wymaganiami, możemy dodać logo Twojej firmy, stronę internetową, numer telefonu lub dowolny pomysł na produkty lub na opakowaniu ... Po prostu powiedz mi swoje pomysły i pozwól mi to zrobić dla ciebie.

4. Czy możesz dostarczyć mi próbki?

Tak, możemy, ale należy zapłacić za koszt frachtu i opłatę za próbkę.

5. Jaki jest sposób wysyłki?

W przypadku zamówień o małej ilości lub pilnych potrzebnych produktów możemy wysłać je drogą lotniczą, a duże ilości towarów są wysyłane drogą morską zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Hot Tags: czerwony nadmuchiwany namiot imprezowy wydarzenie sześcian, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like