Namiot nadmuchiwanych kostek namiotowych na imprezy plenerowe

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot sześcianowy na imprezę plenerową


Wykonujemy nadmuchiwany namiot pająk, nadmuchiwany namiot namiotowy, nadmuchiwany namiot kopułowy, nadmuchiwany namiot sześcianowy, nadmuchiwany namiot tunelowy itp. Może być wykorzystywany w wielu imprezach okolicznościowych, takich jak imprezy promocyjne, przyjęcia weselne, kolacje, lub w celu pomocy w przypadku katastrof, użytku rodzin do odpoczynku, rozrywki i parkowania samochodu itp.

Przede wszystkim jest przenośny, trwały i wygodny, możesz go używać zawsze i wszędzie, gdzie go potrzebujesz!

Nadmuchiwany namiot sześcianowy 1

Nasz namiot na kostki z nadmuchiwanym namiotem to ekonomiczny chwytacz, który nadaje się do szerokiej gamy imprez promocyjnych!

Nasz namiot nadmuchiwany z kostką namiotową może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na miękkich i twardych podłożach oraz ciężkich pierścieniach D i wokół podstawy ścian oferują cenne opcje balastowania.

Projektujemy każdy nadmuchiwany namiot, a żadna praca nie jest zbyt duża lub mała. Nasz namiot z nadmuchiwanymi kostkami namiotowymi jest produkowany z szeregu materiałów plandekowych z PCV i jest nadmuchiwany przez dmuchawy, które stale wpadają do każdej strony namiotu.

Nasz wewnętrzny zespół projektowy będzie współpracował z klientami, aby stworzyć strukturę spełniającą ich dokładne wymagania, a nasze usługi projektowe i konsultacyjne są całkowicie bezpłatne. Każdy namiot, bez względu na rozmiar, może być drukowany cyfrowo, zgodnie z wymaganiami firmy.

Inne zdjęcia opinii klientów

Nadmuchiwany namiot Yolloy 3

Nadmuchiwany namiot Yolloy 2


Zapytanie