Nadmuchiwany Namiot Cube Booth Namiot

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nadmuchiwany Namiot Cube Booth Namiot


Szczegół:

namiot weselny namiotowy  czerwony nadmuchiwany namiot ślubny

Nadmuchiwana sześcienna kabina, Przenośny nadmuchiwany namiot garażowy na wystawę.

Przedmiot nr. Nadmuchiwana kabina sześcienna (IT-025)
Rozmiar 10mx10mx4m, można dostosować
Materiał Plandeka PVC 1000D lub wysokojakościowy, wzmocniony 600D nylonu powlekany PVC, umożliwiają drukowanie zdjęć cyfrowych!
Dmuchawy Zapewnij wiele rodzajów dmuchaw do różnych zastosowań w kraju. Takich jak 110 V lub 220 V, 50 Hz lub 60 Hz i tak dalej.
Akcesoria

Zestaw naprawczy (w tym klej, elementy z PVC, igły do gwintów), liny, plastikowe kołki, torbę do przechowywania i instrukcję obsługi oraz inne wymagane.

Ten rodzaj nadmuchiwanej sześciennej kabiny może być wykorzystany do reklamy zewnętrznej, możesz wydrukować logo swojej firmy, stronę internetową, hasło, numer telefonu i wszelkie informacje z tobą. To będzie atrakcyjne i wybitne. Można je umieścić w parku, na rynku, w szkole, na ulicy, w carnie itp. Możemy je produkować w zależności od projektu.

Guangzhou Yolloy Outdoor Product Co., Ltd

Guangzhou Yolloy Outdoor Product Co., Ltd jest profesjonalnym producentem dmuchanych produktów. Produkujemy wysokiej jakości i bezpieczne pontony. Oferujemy szeroką gamę dmuchańców, takich jak nadmuchiwane bramkarze, zjeżdżalnie, namioty, pontony promocyjne, gry wodne, gry sportowe i tak dalej. Nasze produkty eksportowaliśmy do krajów na całym świecie, takich jak Wielka Brytania, Ameryka, Meksyk, Australia, Kanada, Francja, Arabia Saudyjska, Brazylia, Republika Południowej Afryki i tak dalej.

Cieszymy się doskonałą reputacją w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla komercyjnych, niekomercyjnych i non-profit agencji na całym świecie. Inwestujemy wyjątkową jakość, dumę i troskę na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Po prostu powiedz nam swój pomysł, a my będziemy z tobą współpracować, aby go ożywić. Jeśli możesz marzyć, Guangzhou Yolloy Outdoor Product Co., Ltd. może sprawić, że stanie się rzeczywistością.

Zapytanie